Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon nem ír vissza,...

Facebookon nem ír vissza, megbökjem? Csak azért, mert fiú vagyok és a barátom is, de a "bökés" félre is értelmezhető.

Figyelt kérdés
Facebookon írtam egy barátomnak még kedden, már rég beszéltem vele (fél hónapja) de még mindig nem írt vissza és nem is látta az üzenetet, pedig minden este "elérhető" facebookon... Azt tudom, hogy gépről csak ritkán van fent, és általában az iPhone-ja Facebook Messengere miatt elérhető, de ez csak azt jelenti hogy WiFi közelben van, nem azt, hogy fent is van FB-n. Néha a telója nem jelzi ki, ha valaki ráír, lehet, hogy csak ez a probléma...

2013. okt. 25. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Legyél férfi és bökd meg.
2013. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a bökést nem úgy kell értelmezni ahogy a sok gyöpös értelmezi! Egyszerűen érdeklődő funkció és semmit több, nem kell arra gondolni, amire a sok lotyó meg a kiéhezett fszparaszt gondol! nyugodtan bökd meg!
2013. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #2 mondja. Csak az érti félre, aki félre akarja érteni. Az eredeti Facebook Helpben sincs semmi félreérthető funkcióról szó. Sima egyszerű figyelemfelkeltő dolog.
2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

ha valakitől akarok valami,akkor felhívom telefonon.

böködjön a halál.

2013. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs meg a telefonszáma...
2013. okt. 26. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak egy netes barát? Tőlem aztán bökdösheted, de hidd el jobban járnál , ha a valós barátságaidat ápolnád, és aztán jönne a net.
2013. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

OLYAN NAGYOKOS VAGY!!

Nem netes barát, valódi, de 180 km-re lakik tőlem, ÚJ TELEFONJA van és az ÚJ telefonszámát nem kérdeztem még meg.

2013. okt. 26. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van na, azért nem kell leharapni a fejem, nem tudtam, hogy ,,valódi", és elhiheted, hogy csak segíteni akartam.
2013. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!