Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi erről a helyzetről a...

Mi erről a helyzetről a véleményetek/gondolatotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki általában tök rendes, a legjobb barátomnak tartom.Viszont vannak olyan pillanatok, amikor ugy érzem, hogy nem mindig foglalkozik velem,én pedig azt akarom hogy foglalkozzon.Szerintetek tényleg igaz barát-e aki nem minden pillanatban van ott velem, vagy csak rémképeket látok?Esetleg túl sok vagyok néha neki?

2013. okt. 26. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nah most tisztázzuk hogy a barátod (amit írtál) vagy a jövőbeli férjed! Mert nem ugyan az ha a barátod akkor miért kéne egyfolytában melletted lennie??? Ez marhaság, ha a jövőbelid akkor is túlzás hogy egyfolytában, de akkor megértenélek!
2013. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Te barátot keresel vagy pincsikutyát?

Te minden helyzetben rohansz hozzá?

Mikor nem figyel rád? Amikor úgy érzed, hogy elhanyagol, akkor ezt jelzed is neki ("figyu, most szükségem lenne egy baráti beszélgetésre/tanácsodra/ölelésedre, átjönnél?"), vagy csak sóhajtozol nagyokat és várod, hogy a másik gondolatolvasó legyen?

2013. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Te többet érzel ez iránt az ember iránt mint barátság. Sokkal többet.
2013. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát elég ragaszkodó típus vagyok, talán ez lehet a gond és ilyenkor túl sok vagyok neki, azt hiszem erre akart a kedves válaszoló kilyukadni.Általában nagyon jól el tudunk dumálgatni és akkor nagyon jól érzem magam vele.egyéb más válaszokra is kíváncsi lennék előre is köszönöm!
2013. okt. 26. 12:59
 5/21 anonim ***** válasza:
Tehát te belezúgtál, ő meg nem beléd, ezért ő csak barátnak tekint, és mivel úgy kezel mint 1 barátot, ezért te ki vagy akadva, hogy hogy merészeli! Ez a szitu!
2013. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb, ha elmondanád neki a mély érzéseidet iránta? Lehet, hogy ő meg pont leakarja magát választani rólad, mert ő is hasonlóképpen van mint te és nem akar a terhedre lenni.
2013. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszoló!szerintem igazad van, ez már bennem is megfogalmazódott.Kedves 3. válaszoló! az fizikai képtelenség, szerintem félreértettél!Csak nem szeretem hogyha nem figyelnek rám,ilyen természet vagyok
2013. okt. 26. 13:06
 8/21 A kérdező kommentje:
Belezúgtam,mély érzések? Te jóságos isten a röhögőgörcs kerülget....én fiú vagyok és ő is, én csak barátként tekintek rá maximum, szóval nincsen itt "mély érzés" meg "belezúgás" meg "többet érzek mint ő" dolgok.Nemtudom, lehet hogy önző vagyok és ki akarom sajátítani nemtom
2013. okt. 26. 13:14
 9/21 A kérdező kommentje:
szeretném ha nemet és kort is írnátok!Eddig nagyon hasznosnak találtam azért mindegyik választ, köszönöm!
2013. okt. 26. 13:21
 10/21 anonim ***** válasza:
jaaaaa! :D lol! akkor nem értelek, de szerintem nem vagyok egyedül! te mit vársz 1 baráttól? ezt írd le! légyszíves!
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!