Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátnőim?...

Miért nincsenek barátnőim? Egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés

Mármint van, 2 is, de nem foglalkoznak velem. :( Folyton találnak más, fontosabb dolgot. Én meg egyedül érzem magam. :( Egész sok emberrel jóban vagyok, de csak ők ketten a barátaim. Meg van 1 fiú, akiért teljesen oda vagyok <3, és ennyi. Rajtuk kívül úgy érzem, hogy senki sem foglalkozik velem. Szeretnék legjobb barátnőt, akivel egymásnál alszunk néha, meg mindent megbeszélhetünk, és bármi történik felhívhatom. Hogy sokat találkozzunk és beszélgessünk.

Budapesten lakok, szóval csak Budapesti, vagy akörüli embereknek nincs kedve barátkozni? A kor nem igazán számít..

17/L


2013. okt. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanezt érzem.

Nagyon szar érzés, hogy nincs egy olyan ember, akivel minden bajomat/ gondolatomat meg tudom osztani. Van pár barátom, de közülük párban már sokszor csalódtam... Én is vágyom egy olyan igazi legjobb barátnőre, mint a gagyi tinifilmekben.

Pesti vagyok, minjárt 18/ L. Szívesen barátkoznék :)

2013. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam. :))
2013. okt. 30. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ohh én is így vagyok ezzel, bár nekem van 1 legjobb barátnőm, meg mondjuk 2 egész jó barátnőm, de az osztályomból senkivel sem jövök ki.... így elég magányosnak érzem magam a suliban.. Vidéki vagyok de Budapestre járok suliba. Szívesen beszélgetek és ha úgy alakul találkoznék is veled (: 16/L
2013. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!