Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Hogyan érjem el, hogy jobban bírjon?

Figyelt kérdés

8.-as lány vagyok, van egy fiú osztálytársam, akivel nagyon jó barátságban vagyunk. Sokat beszélgetünk, és mondta már , hogy bír engem. Az osztályból minden csaj nyomul rá, és amikor beszélgetünk, odajönnek, és engem kitúrnak. Félek, hogy engem előbb- utóbb elfelejt.

Nemsokára ballagunk, és ő elköltözik, én csak azt akarom, hogy számára felejthetetlen legyek... Hogyan érjem ezt el??



2013. okt. 30. 19:08
 1/2 Rio_Mamba válasza:
Velem már csinálták és hatékony volt lesmárolt a csaj. De hívd félre és vagy mondd meg neki h bejön neked vagy kérdezd meg h jártok vagy a legegyszerűbb... smárold le. Tényleg beválik nálam is bevált amikor ez történt velem és nem felejtettem el a csajt. (17/F)
2013. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Én is csak azt tudom ajánlani, hogy mondd el neki őszintén,hogy mit érzel íránta. Ha eleve társalgó viszonyban vagytok egymással, akkor ezt talán könnyebb közölni vele. De semmiképp ne halogasd ezt a dolgot, mert a végén azon kapod magad, hogy túl késő van, hogy szólj neki.

L/20

2013. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!