Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szüleim utálják a legjobb...

A szüleim utálják a legjobb barátnőmet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit neten ismertem meg, és augusztusban eléggé összevesztünk. Ki is békültünk, de a veszekedésről beszéltem anyukámnak, aki azóta nem kedveli ezt a barátnőmet. Vannak rajta kívül más közeli barátaim, akikkel szintén összekapunk néha, de azokról nem beszélek anyunak, aki ezért őket jobban kedveli. Most egy anyának nem meg kéne becsülni, hogy megosztottam vele a gondomat?

Mindig mondják, hogy ők is voltak fiatalok. Akkor miért nem értik meg, hogy ilyen idős korban veszekszünk néha a barátokkal?

Apukám meg....hát ő mindenben anyának ad igazat. Szóval vele sem megyek sokra.



2013. okt. 30. 22:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom, az én szüleim nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy én most kivel vesztem össze (nem is nagyon szoktam mondani nekik, annyit mondok, hogy nagyon összevesztünk, azt ennyi xD), de szerintem ne zavarjon, hogy anyudék haragszanak rá, kivéve, ha bántott, vagy olyat csinált a barátnőd :D Tényleg nem tudok mit mondani, és mégis fiú vagyok, máshogy oldom meg a dolgokat :)
2013. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mázlista vagy. :)

A baj az, hogy barátnőm most meghívott magához ottaludni, meg ilyenek, és nem akarnak elengedni. Mindig van valami kifogásuk.

2013. okt. 30. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne beszélj akkor többet arról, ha véletlenül összevesznétek újra vmeik barátoddal; v mondd el anyudnak, h értse meg h már kibékültetek, és minden oké; és nem kell itten haragot tartani; mert fölösleges:))
2013. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tanultam a hibámból, többet nem mondom el neki. Eddig nem értékelte, hogy megbeszéltem vele a dolgaim, akkor most így járt. :D

Ment a zöld kezecske mindkettőtöknek :)

2013. okt. 30. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!