Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a legjobb barátnöme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a legjobb barátnömet válasszam vagy a pasim?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,gyerekkori barátok vagyunk ,nemrég megkérdezte hogy járnék e vele.Igent mondtam ,mert régóta tetszett .Köztünk minden ok volt de a faluban a csajok elkezdtek piszkálni mert a fiúba majdnem mindegyik szerelmes .Ezt még elviseltem valahogy de a legjobb barátnöm kijelentette ,hogy ö is szerelmes a pasimba és hogy neki igen rosszul esik hogy eggyütt vagyunk.Aztán azt mondta nemvagyok igazítsd barátnö ha egy fiú fontosabb nekem mind ö .Szerintetek,mit tegyek ???? Igen szeretem a fiút de a barátnömet se szeretném elveszíteni :(
2013. aug. 4. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő téged választott, ha a barátnőd ezt nem tudja elfogadni akkor nem igazi barátnő. Amúgy meg hány évesek vagytok, 12?:D
2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ő nem igazi barátnő, hogy nem örül neked akkor is

ha az lenne, nem mondana ilyet

2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez tipikus tini hülyeségnek tűnik, de ebben esetben én a barátnőd lesz*rnám a p*csába. Ha tetszik neki tegyen valamit, ha meg elkésett vele ő gondja nem a tied.
2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kígyót ne melengess a kebleden.


kigyó=barátnőd, ugyanis a barátnő pasija tabu.Mindig.De a barátnődnél nem tabu, sőt még meg van sértődve.


Szóval válaszd a srácot.

2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy milyen jó pasid van.

Ha valóban szeretnéd a srácot, akkor ez nem lenne kérdés.

2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ze a barátnö nem igazi barátnő, jobbbb neked nélküle, ha te dobnd a fiút ö lenne az első aki rástartolna és nem érdekelné hogy a te barátod volt. Egyébként remélem hogy fiatalkák avgytok mert ez nagyon éretlen viselekedés, hozzáállás a dolgokhoz.
2013. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi minden kinek és amúgy 16 vagyok :)
2013. aug. 4. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy előérzetem, miszerint amint szakítasz a pasiddal, a barátnőd rámászik. Viszont fordítva valószínűleg ő a pasi mellett döntene. Ettől függetlenül mérlegelj más dolgokat is, ezt most csak azért mondtam, hogy vigyázz, nehogy mind a kettőt elveszítsd.
2013. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!