Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kölcsönadnátok (megengednét...

Ti kölcsönadnátok (megengednétek, hogy ott tartózkodjon pár napot) egy barátotoknak a lakásotokat, ha ti nem vagytok otthon? És miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátom, és nem csak ismerősöm, akkor igen..

Persze, azért számítana az is, miért akar ott lenni. Ha nőzni akar, felesége van, akkor nem. Nem azért, mert olyan erkölcsös vagyok, hanem mert nem segítek neki hülyeséget csinálni..Ha ott vizsgázik, tanul, beteget látogat, hasonló dolgok, akkor igen.

Bulizásra sem engedném. Fene tudja, kiket vinne fel..

Döntő lenne számomra, hogy MIÉRT akar ott lenni.

2013. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Szerintem ez szuper dolog, a bizalom nagyon erős jele. Nagyon erős kitárulkozás, hisz össze-vissza belenézhet a dolgaidba. Másrészt, mert nagy értéket bízol rá. Emlékszem amikor gyerek voltam apám ausztriai ismerőse mondta, hogy ugorjunk ki a házukba, amíg Magyarországon vannak. Látod azóta is emlegetem :D
2013. nov. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2013. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Tetszenek a válaszok. Kedves utolsó, miért nem?
2013. nov. 3. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert mindegy mennyire bízol meg egy emberben, ha van egy ilyen lehetősége biztos átver majd. Alkalom szüli a tolvajt.
2013. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit vinne el? Például a hűtőt?
2013. nov. 4. 01:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megengedném! Évekig cseréltük a nyaralónkat egy addig idegen családdal. Mi sokkal jobban vigyáztunk az ő dolgaikra, mint a sajátunkra, és ez kölcsönös volt.

Barátod, tehát bízhatsz benne.

Nem fogja elvinni a hűtőt, és szerintem mást sem!

Kezd kihalni a bizalom az emberekből, és ez nem jó dolog!

2013. nov. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!