Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm mindig meg...

A legjobb barátnőm mindig meg akarja mondani, mit hogyan csináljak. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

megpróbál irányítani...


például van egy fiú aki tetszik neki és én is jóban vagyok vele. megmondja neki, hogy mit hogyan írjak, a válaszára mit válaszoljak, ha valamit meg akarok neki mondani, és az neki nem tetszik, akkor megmondja, hogy azt ne mondjam.


ha valamit meg akarok beszélni valakivel az ő érdekében, akkor 50x elmondja, hogy hogyan mondjam, mit ne mondjak...


megmondja nekem, hogy amikor találkozunk többen valakikkel, mikor lépjek le.


ha megbeszéljük, hogy találkozunk valahol, és késik, akkor mondja, hogy menjek oda, ami közelebb van hozzá, de nekem meg nagy kerülő.


megsértődik, ha az 1 órát késik és akkor én inkább nem várom meg.


elég erős jellem, ezért hiába próbálok nemet mondani, nem érti meg.


mit csináljak?


17 évesek vagyunk.


2013. nov. 8. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik barátnőt.Olyat aki elfogadd téged és megbízik benned annyira, hogy te tudod élni és rendezni a magad életét. Ez nem barátság ez uralkodás egy másik ember felett.

Egyébként ha te ezt a bánásmódot eltűröd és elfogadod akkor szokássá, rögzült mintává erősödik, később majd bámulsz és nem érted miért történik veled ez újra és újra.

Minden emberi kapcsolatban neked kell meghúzni a határvonalat, te teszed ki a stopptáblát:eddig és ne tovább.

2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De az ő kiszemeltjének miért neked kell írni? Ő nem tud?
2013. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haverom, néha dumálunk, azért írok neki
2013. nov. 8. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Es te ezt eddig hagytad? Mert akkor elegge birka lehetsz. Allj a sarkadra, es ne hagyd ezt. Legalabbis es nem hagynam, mert en is eros jellem vagyok. :-)
2013. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez nem barátság...

Egypár éve /talán 1 éve / nekem is volt egy ilyen barátnöm,ö bármit el mondhatott nekem, de ha én bármit el mondtam neki másnap tudta az egész osztály.Mindig parancsolgatott nekem. Még azt is megmondta nekem, hogy kivel barátkozzak és kivel ne, és ahogy te is említetted mindig olyan helyen kellett találkoznunk ami neki épp közelebb volt. Egy idö után meguntam és meg mondtam neki, hogy ne parancsolgasson nekem, erre még ö sértödött meg és azt mondta, hogy akkor nem vagyunk barátok többé.

De azóta már van egy nagyon kedves és aranyos barátnöm akinek bármit el mondhatok. :)

/az ékezeteket ne nézzétek mert mind ezt telefonról irtam/15.L

2014. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!