Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legjobb megoldás? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Szóval három szereplő van. Én(fiú), egy lány, és egy haverom. A dolog úgy néz ki, hogy a lányt mindketten ismertük úgy látásból, kb 1-2 szót váltottunk már vele korábban is, gyakran látjuk egyébként. És nemrég egy buliban beszéltem a lánnyal, és utána kaptam egy 'visszajelzést' (barátnője utalt rá), hogy tetszek a szóban forgó lánynak. Nos, eddig minden szép, és jó, nekem is tetszik a lány, jófejnek tartom, dumálgatunk is, el szeretném hívni randizni. Viszont a dologgal az a baj, hogy az én jó haveromnak is pont ez a lány tetszik, ugyanakkor úgy tudom, ő régóta pályázik rá, csupán nem adta tudtunkra. A lány az viszonylag közömbös felé, vagyis ezt sikerült leszűrnöm, de ha én tetszek neki, valószínűleg nem enyeleg neki. Viszont a srácnak a lány nem mondja el, hogy tetszem neki, és a haverom meg kezdi magát beleélni. Csak így vágjam a képébe, hogy "Bocs haver, de én hajtok a nőre, és esélyesebb vagyok."? Ez nekem nem megy... Félek kárára menne a haverságunknak. Nem teljesen tudom, mi lenne a legjobb megoldás... Én nem akarom feladni a dolgot, szeretnék összejönni a lánnyal, de a haveromnak se szeretném a képébe vágni, hogy esélye sincs... Szerintem a lánynak kellene tudtára hoznia, hogy mi a szitu, de még nem tartunk ott, hogy lekoptassa, hiszen még csak most hívom el egy rendes randira... Viszont rossz nézni, ahogy a spanom napról napra jobban beleéli magát.


Nem túl bonyolult, de a fene egye a kedves lelkemet, nem akarok kcsög lenni.


(Gimisek vagyunk, tudom piti dolog, de ez van...:) )


2013. okt. 13. 00:52
 1/6 A. Bundy ***** válasza:
65%
"szerelemben háborúban mindent szabad" akinek összejön összejön, vagy dugjátok egyszerre, dönteni tudni kell
2013. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"ő régóta pályázik rá, csupán nem adta tudtunkra" - amivel nem vagy tisztában, azt nem tudod figyelembe venni/mérlegelni. Szóval nyugodtan közeledj a kislányhoz.
2013. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áh hagyd...mond el a barátodnak,h találkoztál és beszéltél nemrég a lánnyal...
2013. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy lányért feladni egy nagyon jó haverságot? Bocs de nem. Én ugyanebben a cipőben jártam mint most te, a legjobb haverom volt belezúgva abba a lányba, akinek tetszettem. A haverom mellett döntöttem, megbeszéltem vele, hogy mi a helyzet, úgy érezte, hogy ez az egész rontott az egóján, mert én jobb vagyok nála, így gondolta, de biztattam, hogy ez nincs így. Azóta lett is másik barátnőm, akit mindennél jobban imádok. A kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt. Sosem szabad barátságot, haverságot feláldozni egy nőért, mert nem biztos hogy akad olyan barát legközelebb, a szerelmek meg amúgy is jönnek-mennek.


23/F

2013. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali, total ez a szitu nalam is. En nem adom fel a haversagot egy csajert. En jobban bejottem annak a csajnak akibe a haverom belezugott. Raadasul a haverom nem mert kezdemenyezni. A Szilveszteri bulin a csaj ram maszott. Lekapott, ugy hogy a haverom latta. A csajnak fogalma sem volt hogy a spanom rahajtott. Mindegy, megbeszeltuk. A haveromnak az egoja kicsit serult, dehat ez van. Viszont elmondtam a csajnak hogy mi a szitu. Azt mondta nemi nem jon be a haverom. Mondtam neki hogy en viszont mar annyiszor hallottam hogy teged hogy fog randira vinni a haver, hogy en nem akarom ezt a baratsagot tonretenni. Ahhhh, nem eri meg. Ezer csaj van meg! A baratsag tobbet er! Sokkal tobbet!
2014. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem dugd meg aztán csoki :DD nem kell it tul komplikálni a helyzetet vagy ha olyan a csaj intézd be a spanodnak :DDD
2014. márc. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!