Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha csúfolnak?

Tibi50 kérdése:

Mit tegyek, ha csúfolnak?

Figyelt kérdés
Engem avval szoknak csúfolni a barátaim h milyen vékony vagyok , alacsony és h nem vagyok eros stb mit tehetnék? elore is köszönom!!!!
2013. nov. 8. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha visszaszólsz vagy bármi reakciót csinálsz rá FEJEZD BE!!

Legtöbb csúfolónak az jelent örömet ha visszaszólnak nekik tehát ha nem is érdekel hogy mit mondanak akkor valószínűleg abbba fogják hagyni a nyaggatást

2013. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azok nem a barátaid..
2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha meg mégis a barátaid nyugodtan beszólhatsz nekik te is..
2013. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Téged azért csúfolnak mert vékony vagy és alacsony. Én pont az ellenkezője vagyok... Nem azt mondom, hogy kövér vagyok csak vastagabb vagyok a kelleténél... Na szóval nekem pont ma mondták, hogy nem szabad megbántva éreznem magam ha piszkálnak az alkatom miatt. Mert pl sportokhoz ez a legtökéletesebb. Neked azt tudnám mondani, hogy arról nem te tehetsz, hogy alacsony vagy, vékony és nem vagy erős. Neked ilyen az ALKATOD és kész. Amit tudsz ilyenkor csinálni, oda mész ahhoz a barátodhoz aki éppen csúfolt és bele röhögsz a képébe! Mert ezzel megmutatod, hogy téged nem érdekel az alkatod mert ilyen vagy. Ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy azok a "barátok" akik csúfolják a másikat azok nem barátok!!
2013. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress más barátokat, a beszólásokat meg engedd el a füled mellett.Esetleg kezdj el egy kicsit edzeni.

Általánosba engem is csesztettek engem azért mert magas, vézna, gyenge voltam, mindenki aztmondta hogy egy nádszálat se törnék ketté.Elkezdtem edzeni és bár még így 3 év elteltével is meglehetősen vékony vagyok, de azért már 2x meggondolják hogy beszólogassanak e :).Próbáld ki hátha bejön.A beszólásoknál meg legyél alkalmi süket :)

2013. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.:)
2013. nov. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!