Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon jó barátomnak aki...

Nagyon jó barátomnak aki 31/f, van egy barátnője aki egy kétszínű nő, és minden barátját "fére akarja " állítani, mindenkinek ott tesz keresztbe ahol tud, betegesen féltékeny, így kezd a kettőnk közti kapcsolat is megromlani a barátommal mit tegyek?

Figyelt kérdés
gondoltam arra hogy leülünk megbeszélni csak a lány nagyon okosan csinálja a dolgokat és nem biztos h jól jönnék ki belőle, valahogy tegyek keresztbe neki?? szerintetek mit tegyek?

2013. nov. 10. 22:04
 1/1 anonim válasza:
Hasonló helyzetben én is voltam,csak a másik barát oldalán. Szerintem ne add fel,tarts ki a barátod mellett,és próbálj rámutatni a lány hibáira,persze csak óvatosan,hiszen az ő szerelme:) Én is átéltem ezt,a barátság túl élte,a kapcsolat nem. Drukkolok neked! :) Beszélj a barátoddal(esetleg ha vannak közös barátok,akkor ők is),és jobb lesz a helyzet.
2013. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!