Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1 hónapja költöztem Pécsre....

1 hónapja költöztem Pécsre. Nem igazán ismerek itt senkit. A barátnőim messze élnek tőlem. Szívesen barátkoznék korombeliekkel.25 éves lány vagyok. Van segítség? :-)

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
keress munkát,azt majd kialakul a többi is.
2013. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már van munkám, de idősebb korosztállyal dolgozom együtt, akikkel bár napközben jól elvagyok, de egy délutáni kávéra, vagy bármilyen más programra már nem tudok elmenni.
2013. nov. 12. 20:15
 3/10 PrettyVillain válasza:
Ismerkedj a szomszédokkal, azokkal akikkel egy lépcsőházban laksz. Aztán megy minden magától. :)
2013. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor ülj be vmi nyilvános helyre....én azért netről nem nagyon ismerednék
2013. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morozov ***** válasza:
Vagy kezdj el valami kisebb közösségbe járni, mondjuk konditerembe. Ott könnyű ismerkedni...amúgy én is majdnem pécsi vagyok, de nem vagyok lány..ha ez nem akadály, akkor felőlem ismerkedhetünk. :)
2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha beülsz egy kocsmába és mindenkinek kérsz egy italt, annyi haverod lesz, mint a nyű.
2013. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vőlegényem van, csak ő nagyon sokat dolgozik többnyire külföldön, és sokat vagyok egyedül. A konditeremre már én is gondoltam. a mecsek áruházban lévőről tapasztalatok?
2013. nov. 12. 20:42
 8/10 Morozov ***** válasza:
Ami a mecsek áruházban van nem rossz, de Pécsen jelenleg az f3 a legjobb, mondjuk a legdrágább is. Én meg a hullámba járok, de csak mert nem akarok sokat költeni kondira...amúgy én sem ilyen társkeresős ismerkedésre gondoltam első körben. Nekem is van négy lány barátom és nem akarok tőlük semmi többet, de ahogy gondolod...
2013. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja én se úgy gondoltam:-) Nekem is voltak/vannak fiú barátaim. A hullám az merre van?
2013. nov. 12. 21:14
 10/10 Morozov ***** válasza:

A Hullámfürdő épületében, a Szendrey Júlia utcában.

Itt egy link hozzá: [link]

2013. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!