Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt és miért...

Miért csinálja ezt és miért vagyunk egymással ilyenek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Van egy velem egykorú lány, akivel nagyon sok közös van bennünk: Mind a kettőnk művészlélek, nagy a fantáziánk, hasonló a stílusunk. Két-három éve nagyon nem szerettem, mert mindig piszkált, sértegetett, csúfolt, ezért egy idő után teljesen elegem lett belőle, nem is nagyon szóltam hozzá. Tavaly év végén kijelentette, hogy nyolcadik osztályban mellettem fog ülni a tanuló körön, ahová járunk (nem iskolatársam). Akkor már láttam rajta, hogy megbánta és szeretne kibékülni, jóban lenni velem. Szeptemberben nagyon kedvesen viselkedett velem, sokat beszélgettünk. Azt mondta, hogy barátok vagyunk. A lényeg az, hogy borzasztóan zavarba tud hozni: Megdicsértem a rajzát, mire teljesen váratlanul arcon puszilt. Tudom, hogy ez a lányoknál természetesnek számít, de én nem vagyok ilyen típus. Utána nagyon örültem, hogy jóba lettünk, néha megöleltem, megdicsértem a ruháját vagy a haját. Csak nagyon furcsán hangzik néhány kijelentése úgy hirtelen, hogy ,,Aludj nálunk!", vagy ,,Szép vagy!", én meg olyankor elég furcsán nézek rá. De amikor én mondok ilyesmit, akkor rám ordít, hogy perverz vagyok... Egyszer együtt voltunk ő, a barátja, egy közös barátnőnk meg én. Ő ölelgette a fiúját, a barátnőnk meg eltakarta a szemem, mondván, hogy nehogy rosszul legyek, mert viccből azt mondtam, hogy heterofóbiám van. Ő pedig elkezdett a barátjának panaszkodni, hogy én mindig ölelgetem őt és félreérthető dolgokat mondok neki. Én csak néztem elkerekedett szemekkel, hiszen mindent ő kezdett, én eleinte távolságtartó voltam.

Velem van a baj? Talán nem is szeret igazán?



2013. nov. 11. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez kicsit zavaros, most van köztetek lezbi vagy nincs? és minek mondtad hogy heterofóbiád van? amúgy meg szerintem beszéld meg vele
2013. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs...xD Bár néha, amikor magamba nézek, ezt megkérdőjelezhetőnek tartom. Azért remélem, hogy olyankor tévedek...>.<

Csak viccből. Kicsit morbid a humorom...

2013. nov. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!