Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akad-e ezen az oldalon olyan...

Akad-e ezen az oldalon olyan ember, aki szeretne napi szinten beszélgetni?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk egyaránt írhatnak, annyi kérésem volna, hogy kortárs írjon. 19 éves lány vagyok. FONTOS, hogy privát üzenetet küldj, ha érdekeltnek érzed magad a témában, mert tegnap ugyanezt a kérdést kiírtam és mára már törölték. Valószínűleg rossz kategóriát választottam. :/ Nagyon szeretem a lélekbúvár és művészlélek embereket. Tudjátok, elég sok ember vesz körül, sokféle gondolattal, egyéniséggel, és néha jól esik egy "kívülállóval" is megvitatni az élet dolgait. :) Kérlek, ne írj abban az esetben, ha úgy gondolod, hogy pár napnál tovább nem tudjuk fenntartani a kapcsolatot és/vagy nem tudunk minőségi beszélgetéseket lebonyolítani. Ha nem tudod, mivel kezdj, linkelj egy számodra kedves dalt, imádok a zenéről beszélgetni. :)...
2013. nov. 13. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!