Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véleményetek velem kapcsolatban?

Véleményetek velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igazából a kapcsolataimról van szó.Férfi vagyok,ha egyáltalán számít ebben a témában.


2005-2008 között volt két lány barátom(én most 27 vagyok.)

Jó kapcsolatot ápoltunk egymással,jól éreztük magunkat,vártuk hogy mikor jelentkezik már a másik.

Aztán hirtelen fordulat,kihűlt bennem a jó érzés és megmondtam az egyikőjüknek(aki jobban kedvelt) őszintén hogy a másik lány jobban érdekel már és szerintem be kell fejeznünk a kapcsolattartást,nagyon megviselte,szavakat is alig talált,azt hitte ennél jobb a kapcsolatunk,de mondta hogy ha meggondolnám magam akkor keressem meg,ő nem fog elfelejteni,reméli én sem őt.


Ezt követően pár hónapra a másik lánnyal is befejeztem,de vele másképp,rá dühös lettem,úgy éreztem nem szeret már velem foglalkozni mint azelőtt,inkább másokkal tette ezt,arra hivatkozott hogy fáradt és sok a munkája.Ebbe a lányba szerelmes is lettem azt hiszem,ő túl intimen viszonyult hozzám,mégis az utolsó időkben háttérbe kerültem,udvarlója is akadt.Soha nem tisztáztuk kiben milyen érzések vannak.Hamar lezártuk,nem beszéltük meg,csak egyszerűen vége szakadt.


Érzelmes embernek tartom magam,mind a pozitív mind a negatív érzéseim igen aktívan képesek működni bennem.Mondhatnám elsődlegesen az érzelmeim irányítják az életem nem a gondolkodás,a logika.


Rosszul érzem ezek miatt magam,de vajon ez örökre így marad bennem,vagy 20 évesen ez inkább az éretlenség/tapasztalatlanság miatt alakult így?Ők voltak az első emberek akik irányában intenzívebb érzéseket tápláltam.Lányokkal az előtt nem volt semmiféle dolgom,néhány fiúval is csupán haveri kapcsolatom volt.


Őket kettőjüket nem tudom elfelejteni azóta sem,talán nem is fogom soha?Az a baj hogy keserű az emlékezés.


2013. nov. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

"Érzelmes embernek tartom magam,mind a pozitív mind a negatív érzéseim igen aktívan képesek működni bennem.Mondhatnám elsődlegesen az érzelmeim irányítják az életem nem a gondolkodás,a logika. "


Hát az nagyon nem jó ha az érzelem irányit....Am igen a tapasztalatlanságból adódott főképp,de miért nem keresed most őket fel?!

2013. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a két lány csak barát volt, akkor miért kellett az egyiket elhajtani? Ráadásul pont azt, amelyik jobban kedvelt téged?

Egyébként 5 éve volt 2008, és te még ezen rágódsz?

Miért nem lépsz tovább?

2013. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem vagyok képes továbblépni.Nem tehetek róla hogy mindig az eszembe jutnak.Lehet hogy születetten rossz döntéshozó vagyok,sok esetben látom hogy pont azt választom ami az előnytelenebb,értelmetlenebb.
2013. nov. 14. 15:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és azért nem keresem őket mert mindegyiküknek megvan a saját élete,párjuk van.Tudom hogy el kellene engedni őket végleg,de pont ez nem megy.Hibásnak érzem magam,megérteném ha már nem akarnának törődni velem soha.Külön utakon kell járnunk ebben hiszek,így van jól.Te hogy nem tudom kitörölni őket az már baj.
2013. nov. 14. 16:03
 5/6 A kérdező kommentje:
(te)>DE
2013. nov. 14. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan életképtelen vagy.

5 éve rágódsz valamin, ami relatíve nem olyan nagy volumenű dolog. Nem elváltál, nem a gyereked halt meg, stb..


Hadd kérdem meg, hol tart az életed? Hol laksz, kivel, mit dolgozol, mik a terveid, céljaid?

2013. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!