Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ők jó barátaim?

Szerintetek ők jó barátaim?

Figyelt kérdés
Két barátom van. Az egyik lány, akivel jól kijövünk, bár egyáltalán nem hasonlítunk. Ő nyers és egy kicsit igénytelen. Amikor beteg vagyok, nem kérdezi meg, hogy hogy vagyok, csak az érdekli, hogy mikor megyek végre suliba, hogy ne legyen egyedül. A szülinapomra elfelejt ajándékot venni, nem igazán köszönt fel, a névnapomat elfelejti. De ugyanakkor nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sokat nevetünk. A másik egy fiú, aki mindig megkérdezi, hogy hol vagyok és hogy mi a bajom, ha beteg vagyok. Sokat nevetünk, jól érzem magam vele. A névnapom neki sem jut eszébe, a szülinapomat is elfelejti, egy héttel utána nekem kellett emlékeztetnem. De hát ő fiú, nem? Szerintetek?
2013. nov. 14. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
attól h nem tudják a szülinapod és a névnapod még a barátaid.. örülj neki h legalabb tudsz velük nevetni..
2013. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!