Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igaz barátaim?

Miért nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés

A 'legjobb barátnőm',akivel egy panelba lakunk,és együtt megyünk suliba,alig szól hozzám az úton.Én többször is teszek fel neki kérdéseket,de vagy úgy csinál,mintha nem hallaná vagy pedig csak egyszavas választ ad és utána az egész úton csönd.Emiatt borzasztó szorongás van bennem.Amikor beérünk akkor is egymás mellett ülünk,de csak másokhoz szól,hozzájuk meg rendesen beszél és kedves velük.Én mindig mosolygok,a lehető legkedvesebb vagyok mindenkivel,de mindenki levegőnek néz az osztályban.Mi lehet velem a baj?

15/L


2013. nov. 6. 20:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Valószínüleg nem veled van a baj. A töbiekkel. Tudom milyen érzés ez
2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőddel van baj. Le kéne ülnetek megbeszélni a dolgot. Őszintén el kell mondanod, hogy hogyan érzel. Ha a segítségedre lesz, kitart mellett, akkor igaz barátnő. Ha viszont csak a képedbe röhög, és tovább játssza, hogy minden rendben, akkor van igzán baj... :(

18/L

2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!