Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltott le?

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés

mielőtt belém kötnétek, nem vagyok egy olyan facebook mániás ember,hogy az legyen a legnagyobb bajom,hogy egy ismerősöm letiltott.....

különös ez az egész. a nyáron ismerkedtünk meg Görögországban mivel ő görög. facebook-on tartottuk néha a kapcsolatot, beszélgettünk meg ilyenek. aztán pár napja írtam neki,hogy jövő nyáron megint megyek és írta,hogy jaj nagyon boldog,hogy újra láthat stb stb. erre fel ma írni akartam neki és láttam,hogy letiltott......miért? okot sem adtam rá neki, nem bántottam meg, semmi nem történt. csak itt tudtam őt elérni. lehet az volt a baja,hogy nekem van barátom és csak barátkozom vele?

ötletek?


20/L


2013. nov. 14. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en otletem az hogy csinalj masik facebook-ot es kerdezd meg tole..
2013. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy csak takaritott az ismerosei kozott es nem hagytal benne tul mely nyomot...
2013. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak tisztogatott. Bár én olyankor törölni szoktam embereket, nem tiltani, de végül is a tiltás logikus, nyilván nem akarta, hogy még ötször bejelöld.
2013. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nemrég csinálta meg a facebook-ját és kb van 60 db ismerőse nem hiszem,hogy tisztogatott....
2013. nov. 14. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kíváncsi rád és kész. A jelek szerint mégsem olyan boldog a gondolattól, hogy újra láthat :DD Ne rágódj ezen, van ilyen.
2013. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, indul a görög aludni. :D:D:DASD
2013. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!