Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közös élmények nélkül hogyan...

Közös élmények nélkül hogyan lehet emberekkel összehaverkodni?

Figyelt kérdés
Szóval olyanokkal akik egyelőre még vadidegenek számomra, maximum látom őket gyakrabban de köszönőviszonyban se vagyunk, és szimpatikusak ránézésre. Másnak ez tudom simán menne, elbeszélgetni valakivel, de nekem nehéz valamiért. Még osztálytársakkal se tudok elbeszélgetni, összehaverkodni akikkel azért kell hogy legyen valami közös, idegenekkel meg főleg nem.
2013. nov. 15. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem igaz h vannak pl osztályból is barátaim de van nagyon sok felsobb éves barátom/baratnom.én 8.os vagyok és elmondhatom hogy elég eretten gondolkozom és ez is belesegitett abba hogy legjobb barátaim 10-11-12.esek.egy suliba járok velük így nem voltak full idegenek de ugye személy szerint nem ismertük egymást..én facen kezdtem el velük először beszélgetni..

Szerintem egy próbát neked is megér!

Aztán ha már beszélgettek sokat akkor /ha ő nem/ menj oda hozzá élőben stb..:)

2013. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha szeretnéd írj privatban ;)
2013. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!