Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy jó barátom a következő...

Egy jó barátom a következő félévet külföldön tölti Erasmussal.2 hónappal az indulása előtt már mindketten érezzük, hogy rossz lesz ez. Ráadásul én attól is félek, hogy a távolság ront a barátságunkon. Szerinted ront?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyobb problémátok ennél... Ha 2 hónappal a kiutazás előtt érződik a dolog, akkor hidd el, ennek semmi köze a kiutazáshoz, valami más gond van a barátságotokkal. Amúgy sem kell ezt ennyire felfújni, másoknak a párkapcsolata simán túlél egy ilyen programot, nem hogy a barátság.
2013. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy más gond van a barátságunkkal? Én úgy értettem, hogy már most többet bulizunk, vagyunk együtt... És érezzük, hogy hiányozni fogunk egymásnak, a közös bulik, csajozások...
2013. nov. 15. 20:22
 3/4 anonim válasza:

szerintem nem fog rontani, 2 hónap, az olyan mint egy nyári szünet. ott a skype, telefon, megoldjátok valahogy, persze nem lesz olyan mint a rendes találkozások, de szerintem egy barátságnak 2 hónapot ki kell bírnia, az nem olyan sok idő.

ha 2 hónap után először mentek el valahova(pl. bulizni) sokkal jobban megbecsülitek majd egymást, mintha nap mint nap együtt buliznátok.

2013. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreolvastad a kérdést, Válaszoló, 2 hónap múlva megy el és már most rossz. és egy félévre megy ki.
2013. nov. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!