Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van! Mit csináljak?

Elegem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van!Mindenkit meghallgatok akárki jön hozzám,véleményt mondok,tanácsot adok,kisírhatják magukat a vállamon mégis mindig második vagyok.Ezekhez képest nekem egy igazi barátom sincs.Szóval van itt 3-4 lány akiket külön külön meghallgatok stb. ott panaszkodnak egymásról,meg minden és meg ezt meghallgatom de ha választani kel mindig a másikhoz rohannak.Egy igaz barátom sincs akinek elmondhatnám a problémáimat.Volt egy barátom akivel tényleg nagyon jóban voltunk,de mióta lett barátom teljesen kifordult magából(mondjuk soha nem volt túl jó barát)De egyszerűen szükségem van hogy valaki meghallgasson ,de nincs ilyen ember.Nem tudom hol találjak igaz barátot :(

2013. nov. 11. 19:00
 1/9 anonim válasza:
mintha magam hallanám (y) én ilyenkor próbálok gy emberben összhangban lenni és egyszerűen kiöntenem neki a szívem .. mert valakinek el kell mondanom ..és nekem bejött..:)lehet ,hogy nemvoltunk eddig a legjobbbarátok de ő meghallgatott engem és énis szintúgy vagyok vele:)
2013. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak tudod nálam nincs ilyen személy :(
2013. nov. 11. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életben eljön az a pont egyszer (nálam megvolt), amikor fel kell hagyni a lelki szemetesláda szerepével és aki csak panaszkodni tud és leszívni az energiáidat, azt szépen el kell küldeni. Ne legyél senki siratófala, aki amúgy sz@rik a fejedre.
2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazad van köszi!Ezt fogom csinálni.
2013. nov. 12. 18:39
 5/9 windows xp válasza:
Ha igazi barátokat akarsz csináld azt amit én,mozdulj ki otthonról egy kisidőre,a pihenésen pedig sokat legyél társaságokkal,a többi pedi már magát adja
2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 13. 20:47
 7/9 anonim válasza:
ismerkejd! pont igy vagyok én is :/ nincs egy igazi barátom sem. vagyis egy van de ő pesten lakik tőlem messze. minden nap facebookon beszélünk és mindig meghallgat és jót lehet vele beszélni szval örülök hogy valahogy megismertem és nem is kell nekem ennél tőbb. sőt,a suliban lévő nemigazi barátom még korlátoz is!! nem engedi hogy facebookon kiirjak dolgokat nem engedi hogy profilképet cseréljek meg ilyenek. meg minden sz*rságon kiakad ezért 1 héten 3 szor összeveszünk legalább. és ha a barátja akarok maradni cseléddé kell válnom meg megcsinálni helyette dolgokat. a pasiját is én szereztem neki amikor én érdemeltem volna meg azt a jo pasit. de már ugyis szakítottak de nem ez a lényeg. hanem hogy el tudod fiselbi a rossz barátaidat ha valaki van legalább egy aki meghallgat és ugy nem leszel depi! szval ismerkedj! az is tök jo ha levelező társat találsz az is meg tud hallgatni
2013. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

És ha így se sikerül akkor ne emberbe gondolkozz hanem állatokba.

Egy kiskutya vagy kiscica nagyon sokat segít ilyenkor :) meg a zene :3 a zene nélkül nem tudnék semmit át vészelni :) Ezért is Zene nélkül nincs élet :)

2013. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dorkaaaaaaaaaa válasza:
Próbálj meg nemet mondani(pl.bocsi de már tele vgayok hogy mindenkinek én segitek)!!!
2013. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!