Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan reagálnátok a...

Ti hogyan reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy elég közeli fiú barátom, akivel elég hullámzó a barátságunk. Legutóbb megbeszéltük,hogy nem tűnik el az életemből többször (mert eddig mindig eltűnt), és azóta rendszeresen beszélgettünk, minden nap neten.

Néha találkozgattunk is ,de erre sajnos kevés a lehetőség.


Történt egy hónapja kb, hogy a baráti társaságunkkal elmentünk iszogatni. Ő neki láthatólag egyik pillanatról a másikra rossz kedve lett, majd igazából ötletem sincs ,hogy milyen oknál fogva ,de megsértődött rám és hazament.

Próbáltam neki írni, többször is, hogy sajnálom (bár fogalmam sem volt,hogy mit kéne sajnálnom), de nem reagált semmit, én pedig már kezdtem megijedni,hogy mit mondtam, mivel semmi bántó még csak nem is rémlett.

Azóta eltelt egy hónap és én nem kerestem többet, mivel 3 üzenetemre nem válaszolt. Ma viszont írt nekem egy üzenetet, amiben azt írta ,hogy nagyon sajnálja, és ,hogy túlzásba vitte ezt a haragszom rád dolgot.


A kérdésem az lenne, hogy mégis hogyan reagáljak rá?

Nem érzem úgy, hogy el kéne siklanom ez felett, mert ő ezt szeretné, viszont veszekedni sem szeretnék, így nem tudom,hogy mit írhatnék neki..


2013. nov. 19. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el, és beszéljétek meg a dolgot... Lehet, hogy csak rossz napja volt, vagy ilyesmi. De az is lehet, hogy valamilyen problémát kéne lekűzdenie, és igenyelné egy barát segítségét... Mindenkép beszélj vele.
2013. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!