Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy barát fiatalkori halálát?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, ahol egy kislány halt meg. Elsírtam magam.

Nektek halt meg barátotok fiatal/tini (25 éves kor alatt) korában? Mi történt?


2013. nov. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem halt meg fiatal ismerősöm. Azt tudom, hogy apumnak mikor a gyerekkori nagy szerelme (oszt.társa volt) meghalt, nehezen dolgozta fel. :/
2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, gyerekek voltak mind a ketten még.
2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gimis osztálytársam meghalt, 18 éves volt, autóbaleset...szörnyű volt, mindenre kihatott, otthoni dolgokra, tanulásra, az egész osztály kivolt, abban az évben nálunk lett volna szilveszteri buli, de senkinek nem volt kedve még kimozdulni sem. Az osztályfőnököm terelt össze minket, eleinte csak beszélgettünk Balázsról, majd mindenki jelképesen ivott egyet érte, kicsit jobb hangulatunk lett, de ez egy beszélgetős szilveszter volt. Nekünk segített...kicsit...már 23 vagyok, családom van, de még mindig sírok, ha rá gondolok.
2013. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy éve az akkor 20 éves barátom...
2013. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!