Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tetszek neki?

Frocor kérdése:

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel eddig úgy nagyjából megvoltam, aztán valamit nem mondtam el neki a suliba, úgyhogy fejébe vette, hogy addig nem hagy békén, amíg meg nem tudja mi az. egész suliba követett, és ezzel basztatott. aztán egész hazáig. miután bementem a szobámba, leülnék gépezni, erre bejön az ajtómon, ledobta magát, és közölte, hogy addig nem megy el, míg el nem mondom neki. aztán tök jól elbeszélgettünk, kölcsönkérte 1-2 könyvem, és elment. másnap megkérte, hogy tartsak nekik matek korrepetálást (náluk). miután megtartottam, kölcsönkértem egyik füzetét, hogy hagy másoljam le a házit, erre közölte, hogy ő is átjön hozzám, hogy visszavigye a füzetet. de aztán vagy egy órát nálunk maradt. szerintetek van esélyem nála?

2013. nov. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála!
2013. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :) neked is bejön? :) hány évesek vagytok? :)
2013. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, nekem is tetszik. 15 évesek vagyunk :)
2013. nov. 22. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Biztos hogy tetszel neki!:) És ugyebár ha ő is tetszik neked akkor gyerünk!:)
2013. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 5. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tetszel neki.
2013. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Domcy99 válasza:
Véleményem szerint igen, de tapasztalatbol mondom hogy sose lehet tudni :D probáld meg jók az esélyeid!
2014. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!