Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány kibe 3 évvel...

Van egy lány kibe 3 évvel ezelőtt szerelmes voltam, de akkor pasija volt (akivel valamennyire jóban voltam) és le kellett mondanom róla, na de pár hónapja szakítottak és pár napja én újra szerelmes lettem belé. Szereintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelem, barátság, kapcsolat, lány

2013. nov. 24. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A sráccal hogy állsz? Jóban vagytok? Mennyire szoros a barátságotok, márha van?


A lány hogy áll hozzád? Úgy érzed van esélyed? Ha van, megéri összejönni a lánnyal azt kockáztatva, hogy a srác rohadtul ki fog bukni rád?


Ha megéri, hajrá.

2013. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A sráccal nem vagyunk barátok és már nem is vagyunk annyira jóban. A lányal komolyabban 1 hónapja nem találkoztam, csak néha összefutottunk az útón, nade akkor is csak szia-szia, persze nagyon mosolygós meg minden mikor meglát. 7 évig egy suliba jártunk, akkor mellettem érdekesen viselkedett, főleg az utolsó évemben (1-2szer hozzámbújt meg ilyenek). Jelenleg más suliba járunk, így esélyem nem tudom mennyi van,de úgy érzem valamennyi van. (a minap épp kommentelt a facebookon egyik képemhez, hogy milyen jó lett, persze ez nem jelent semmit)...
2013. nov. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!