Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de nem tudom mitévő legyek. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Hogyan tudhatnám meg, hogy ő is érez e irántam valamit? Hogy érjem el, hogy nőként és ne barátként tekintsen rám?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve vagyunk barátok, de már az előtt is egy baráti társasághoz tartoztunk. Nagyon sok mindent megbeszélünk, együtt jövünk haza suliból, a szünetekben sokszor összefutunk stb. Gyakran megfogja a kezem, néha úgy sétálunk haza felé is, az öleléseink sokáig tartanak és mindig nagyon erősen magához húz, gyakran megsimogatja a hajam...stb. DE MINDIG MÁS LÁNYOKRÓL BESZÉL, HOGY EZ ILYEN SZÉP EZ OLYAN SZÉP...STB. És én egy ilyen alkalommal jöttem rá, hogy belé szerettem. Tudni kell róla, hogy helyes, amerikai focizik, jól tanul...és odavannak érte a lányok a suliban. Nem tudom, hogy elfelejtsem, vagy továbbra is messziről ábrándozzak róla...Nem merem neki elmondani, mert azzal akár a barátságunkat is szétzúzhatnám. Mit tegyek? Segítsetek kérlek!

2013. nov. 28. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
" És én egy ilyen alkalommal jöttem rá, hogy belé szerettem." Kár, hogy a szerelem nem egy pillanat műve, hanem egy hosszabb folyamat, ami után eljut az ember odáig, hogy belátja, hogy feltétel nélkül szereti a másikat. Te nem szerelmet érzel, legfeljebb csak belezúgtál, mint a tinilányok általában....
2013. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van értelme, ha ő magától jut el oda ahova te. Ha te közlöd vele mi van az szerintem nem működik. Szóval valahogy csábítanod kell, el kell ültetni benne a magot, ami majd kikel :)
2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
"amerikai focizik" Innentől kezdve meg egy hülye köcsög a gyerek.
2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as xDDD
2013. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D:D
2013. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Smárold le! Ha fogadja és viszonozza a csókot, akkor lehet szerelmet vallani. Nálam bejött!
2013. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy ügyesen keveri a kártyát, ez alatt azt értem, hogy elérte a "más csaj"os dumákkal, hogy előjöjjön benned a "nekem kell!" érzés. Vagy tényleg nem vonzódik hozzád. Esetleg te is bedobhatnád, hogy: "képzeld megyek szombaton randizni egy sráccal" és figyeld meg, hogy reagál. De ne a szavára figyelj, hanem a szemére! :) ügyesen!
2013. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jól mondja a #7-es! tedd féltékennyé! (ha tudod)

sok sikert! :D

2013. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!