Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátnőm" hátat...

A "legjobb barátnőm" hátat fordít nekem, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17éves vagyok. A barátnőmet már ovis korom óta ismerem, eddig mindig hozzám fordult, ha valami baja volt. De pár hete, mióta összejött egy sráccal, elfordul tőlem. Múltkor megkérdeztem, hogy lenne kedve jönni bicajozni egyet (nagyon szeret sportolni), és nagy vonakodva igent mondott.

Hozzátenném ismerem a srácot, mondjuk én utálom, mert sokat szívózott velem. Általános óta ismerem/ismerjük, csak a családjával elköltöztek egy másik városba, és másik iskolába került. Nem tartottuk a kapcsolatot, nem tudtam, hogy most megint visszaköltöztek ide, mert nem hozzánk jár. De a barátnőm és ő valahogy összejöttek. Nem mesél a kapcsolatukról, semmit nem mond, csak úgy beszélünk a levegőbe, amikor éppen együtt vagyunk. Sokszor keres kifogásokat, hogy hát ő megígérte a tesójának, hogy elmennek együtt vásárolni... stb.

Fogjam magam, és szemtől szembe vonjam kérdőre?


2013. dec. 3. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Mindig határozott lánynak ismertem, nyitottnak. De most nagyon befordult és vonakodik..
2013. dec. 3. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat mivel mondtad, hogy a srac nem bir teged, lehetseges, hogy o 'meselt' rolad egyet s mast, ami nem biztos, hogy igaz. :|
2013. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiiii ***** válasza:

Szinte pontosan ugyanebben a cipőben járok magam is. A korunk is egyezik kábé. Nem mondom, hogy az én barátnőm konkrétan hátat fordít nekem, de amióta van ez a barátja (aki amúgy értelmes, és nagyon szép párt alkotnak együtt), engem le is szar, ami, hát enyhén szólva kellemetlenül érint... itt a probléma az, hogy rengeteget van ezzel a fiúval, minden nap egyfolytában együtt vannak, az óraközti szünetekben, hétvégén, délután. Régen sokat aludtunk egymásnál, és mindig mentünk valahová, vagy ha még csak sétálni egyet, akkor is együtt voltunk, és sokat voltam náluk... hát ez rohadtul megváltozott. És néha még engem szid, amiért elfordulok tőle... már említettem ezt neki, és azt mondta, hogy igazam van, ő is érzi ezt, és ígéri, próbál majd figyelni rám is. Mondanom sem kell, hogy nála az ígéret nem szép szó, legalábbis úgy néz ki most... egyfolytában feszültség van közöttünk.

Én már nem tudom, mi erre a megoldás... meg kell beszélni. Ha nem megy a beszéd, akkor... máshogyan kell éreztetni a problémát.

2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne balhézz vele, őszintén mondd el neki ezeket, amiket ide leírtál és beszéljétek meg
2013. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Úgy reagált, hogy irigy vagyok... Hát kösz,ott hagytam a p*csába...
2013. dec. 4. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
csak veled csinálja ezt?
2013. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem igen :/ Valószínűleg a fiúja mesélt rólam valamit neki... Nem baj, most már leszarom őket. Legyenek boldogok, én eddig bírtam velük, ámen.
2013. dec. 11. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a srác tényleg elvette az eszét, majd ha szakít vele akkor jön rá hogy mekora egy balek volt hogy hagyta magát manipulálni
2013. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!