Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki, hogy vége a...

Elmondjam neki, hogy vége a barátságunknak vagy ne?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 6 éve vagyunk lb-k. Eléggé különbözőek vagyunk, de jól kijöttünk egészen mostanáig. Bekerültünk a gimibe, osztálytársak lettünk, de valahogy megváltozott. Év elején új telefont kapott és azóta teljesen agyi zombivá változott, mintha elszívta volna az agyát a telefon. Új barátnője van és elkezdett idegen, nála jóval idősebb emberekkel találkozgatni és írogatni nekik. Van olyan, hogy reggel észre sem vesz, csak a telefonját bambulja és az új barátnőjével röhögcsél. Egyik reggel próbáltam beszélni vele, de meg néha sem hall. Semmi rosszat nem tettem ellene és most teljesen antiszociálissá változott. Amikor rájöttem, hogy ő nagy ívben leszarja a fejemet, akkor én is kerestem társaságot és találtam egy nagyon jó csapatot. Nem tudom, mi lenne a legjobb, ha közölném vele, hogy többé nem a legjobb barátom és ha szellemnek néz, akkor nem is fogom barátnak tekinteni, vagy várjak ezzel?

2013. nov. 30. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te is elvagy és ő is elvan, nem keresi a társaságodat, akkor fölösleges. Viszont ha keresne téged, de te nem szívesen beszélgetsz már vele, semmiképp ne nézd levegőnek, mondd meg neki, mi a helyzet!
2013. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túldrámázni, elmúlt elmúlt, a barátság már csak ilyen, jó hogy nem szerződést írsz :D
2013. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Beszívta a fész :D :D
2013. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát azért nem hinném, hogy ennyiben kéne hagyni a dolgot..

szerintem ha másképp, élőben nem megy, próbálkozz virtuálisan. írj rá facebookon, hogy ez neked így nem megy, de mindenképp kulturált formában. szerintem megérti majd.

2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!