Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk ha elvesztjük egy...

Mit tegyünk ha elvesztjük egy barátunkat egy "nő" miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos egykori legjobb barátunkat olyan szinten leszabályozza a "barátnője", hogy hihetetlen. Nem beszél velünk, hozzánk se szól és semmi közös programot nem csinál velünk. Folyamatosan csak azzal a boszorkánnyal van. Múlt héten a szülei be se engedték a házba mert nem ismerték meg. Már többször is megpróbáltunk vele beszélni de semmi hatása sem volt.



Ehhez tudom hasonlítani a barátunkat: [link]


Adjatok tanácsot minél többen mert félünk, hogy ez valami gyógyíthatatlan betegség és el fogjuk veszíteni :'(



2013. dec. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kissé önzőek vagytok. A srác becsajozott, és most dúl a szerelem. A srác örül, boldog, és leszpják. És ti ezt akarjátok elvenni tőle, csak azért, mert nem megy el veletek hétvégén sörözni. Szerintem várjatok, amíg alább hagy ez a dolog, és akkor legyetek ott, hogy amikor ő keres titeket, akkor ne legyetek sértődöttek, hogy ti már nem barátkoztok vele, mert neki volt csaja, és akkor az jó volt neki.
2013. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy friss kapcsolatban talán még valamilyen szinten normális ez, főleg ha fiatalok vagytok. Nagyon sokan nem találjak az arany középutat, és összegyógyulnak a párjukkal, aztán ha vége a nagy szerelemnek, koppannak egy jó nagyot, hogy hová lettek a haverok... Szerintem egy kicsit legyetek még türelmesek, de ha később is ugyanúgy leszar titeket, akkor egy ilyen embert nem érdemes siratni..
2013. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csajozzatok inkább ti is!
2013. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!