Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Régen tök jól elvoltunk majdnem 10 évig legjobb barinők voltunk.De most rám se hederít csak az új barátnőjével foglalkozik de ha mással kezdek barátkozni vagy nem vagyok ott valamelyik edzésen mert dolgom van (amúgy ott is csak szekál rás se hederít) akkor leordítja a fejem hogy milyen barát vagyok....szerintetek én vagyok a köcsög vele vagy inkább ott kéne hagynom?Csak mindig eszembe jut régen milyen jóban voltunk és olyankol fáj otthagyni:(Mit tegyek?

15/l



2013. dec. 5. 13:46
 1/5 varfeco válasza:
lehet hogy leszbi lett a drága nem? ha gyanúsan sokat van a barátnőjével ez is előfordulhat. vigyél valami extrém dolgot a szexualitásba hátha az feldobja a dolgot :-)
2013. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez durva voltxD
2013. dec. 5. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Első ez nagyon durva volt :D

Hagyd a p*csába. Csak eddig kellettél neki, szal ha most nem érdekled, akkor szevasz. Sajnálom. Ezek a látszat barátságok.

2013. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szjger13 válasza:

Velem is ugyan az van.

Én már csak szolfézson találkozok vele.

Amúgy már nincs túl sok kapcsolat köztünk.

2013. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát most mondjuk kellemesen csalódtam benne mert rájöttem hogy veszélyben igaz barát tud lenni:)
2013. dec. 7. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!