Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti sima barátoktól is...

Lányok, ti sima barátoktól is szívesen fogadtok ölelést?

Figyelt kérdés

A múltkor találkoztam egyik lányismerősömmel, és mikor megláttam megöleltem. Amúgy is pont kicsit magányos hangulatomban voltam és nem tudom hogy jött (amúgy is van barátja). Nem érzek felé semmi olyat.


Egyébként nem szoktunk ilyet sose csinálni, ezért viccesen meg is kérdezte hogy mi ez az ölelés mánia.


Jól esett, és lehet máskor is fogok ilyet csinálni (nem ővele feltétlenül). Mit gondoltok?


20f


2013. dec. 7. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszi.
2013. dec. 7. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha kölcsönösen jól esik, akkor miért ne? aki szereti az ölelés műfaját, azt megölelheted, nyilván aki nem szeretné, azt ne szorongasd. ennyi az összes szabály. aztán persze, helyzete válogatja még.

nekem elég sok lányismerősöm, haverom van, akivel jóbarátságban vagyunk, búcsúzáskor meg esetleg máskor, vagy csak úgy, meg szoktuk egymást ölelni. van, akinek van barátja, van akinek nincs, szóval az nem igazán érdekel.

jól esik, nekik is, nekem is, jófej haverok/barátok. ennyi. nem kell túlgondolkodni.

21/f

2013. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

A barátnőkkel sem szoktam ölelgetni, pláne egy-egy férfi ismerőst, vagy barátot. Nem is örülnék, ha egy férfi ismerős elkezdene ölelgetni, mert neki jólesik. Ha lelki támaszra van szüksége hívjon fel, beszélgetünk egy jót, de nem borulunk egymás nyakába.

34/N

2013. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!