Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kötöttetek már itt olyan...

Kötöttetek már itt olyan ismeretséget, amiből később barátság született?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, mivel én barátkozó típus vagyok, hogy született e már itt olyan ismeretség, barátság, ami túl jutott az anonimitás szintjén, és meg is maradt?

2013. dec. 11. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, akivel pár éve tartjuk a kapcsolatot, kb napi szinten, anno számítástechnika részen segítettük egymást. De mondjuk nem kifejezetten barátkozás céljából kezdtünk dumálni, de így alakult.
2013. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, gitár témában kezdtem el először anonim levelezni egy sráccal és azóta már 2 éve csetelünk facebookon nap szinten. Már régóta szó van róla, hogy összehozunk egy talit, de távol lakunk egymástól és idő hiányában ez eddig nem valósult meg. Egy csajjal is összebarátkoztam, vele is már több mint egy éve beszélgetek napi szinten.
2013. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Babák témakörben ismertem meg egy nőt, ugyanolyan idős terhesek voltunk. Sajnos ő külföldi, ezért nem tudtunk találkozni de 2 éve beszélgetünk. :)
2013. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen egy fiút, majdnem 4 évig együtt jártunk és még mindig a barátom :)
2013. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!