Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha utálnak a barátaim, minek...

Ha utálnak a barátaim, minek keresnek mégis? Kihasználás miatt elviselnek?

Figyelt kérdés

Nem kedvelnek megtudtam egyik közös ismerősömtől, hogy idegesítem őket, meg nem vagyok oda illő.

És amióta megtudtam ezt, azóta én is látom, hogy nem kedvelnek, csak elviselnek.

De akkor minek hívnak? Néha elhívnak moziba, vagy magukhoz, de akkor se sokat foglalkoznak velem, csak úgy ott vagyok.

Cigizem, és szoktak tőlem kérni. De elég sokszor. Én meg adok is nekik, mert a barátaim.

De ha utálnak, minek hívnak? Hogy adjak nekik cigit, meg ne legyenek annyira egyedül?

Szóval inkább úgy látom, hogy elviselnek, de nem kedvelnek.



2013. dec. 13. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán megszokásból vagy csak szimplán azért mert nem akarnak magadra hagyni, de az is benne van hogy cigi miatt bár ezt kétlem. Ennyire le lennének süllyedve?
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiskakas válasza:
100%
szerintem beszèld meg velük.
2013. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálunk is liciben a helyzet, csak a csaj sosem vette észre hogy szivatják...

Cigizett ő is, falusi volt egyébként, és nem egyszer mondták hogy csak azért tűrik el mert van cigarettája...

Másik volt osztálytársnőmet tipikusan ki nem álhatták (ott pl érdekbarátság volt).

De mondjuk az én volt osztályomban sok ellentét és konfliktus meg érdek dolog volt :)))

2014. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!