Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtudtam hogy pedofil és...

Megtudtam hogy pedofil és mégis szeretem?

Figyelt kérdés
egy jó barátomról megtudtam hogy az én korosztályomra bukik (tízen évesekre, pedig már majdnem 30) és megtudtam pár mocskos dolgot is róla. És egyáltalán nem érzem úgy hogy zavarna. ugyan úgy szeretnék vele beszélgetni meg minden pedig elképzelhető hogy engem is csak kihasználna(sőt, valószínű). Ez csak azért van mert már kötődök ahhoz akit meg ismertem vagy valami más? Menekülnöm kéne hogy ne érjen csalódás?

2013. dec. 8. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
a mai vilagban mar nem az szamit pedofilnek,aki 30eves,es a tizen evesekre bukik,manapsag mar minden 3ik par ilyen,sajnos.
2013. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

A pedofilia nem azt jelenti hogy valakinek a nala fiatalabbak tetszenek.

A pedofilia szexualis vonzodast jelent olyan szemely irant, akin a masodlagos nemi jellegek meg nem alakultak ki. Ez fuggetlen attol hogy akiben e gerjedelem tamad az hany eves.

A tizeneves lanyok iranti vonzodas (ahol a tizeneves mar legalabb 14) nem pedofilia. Sem 16, sem 18, sem 50 eves ferfi reszerol.


Legfeljebb erzelmi/pszichologiai defektus ha kapcsolatot tud elkepzelni, epiteni vele, ez az apakomplexus/anyakomplexus megforditva.

2013. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jó akkor hozzá teszem hogy a mocskos dolgok alatt azt értettem hogy már több 12-15 éves lánnyal is lefeküdt.
2013. dec. 8. 12:45
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, szerintem jobban teszed ha megszakítod vele a kapcsolatot.A későbbiekben nem ér így csalódás a részéről.

Azért egy 12 évessel szexuális kapcsolatot létesíteni, úgy tudom bűncselekmény.

szoval hagyd az illetőt. Szerintem jobban jársz

2013. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem szereted. Valószínűleg van egy jó agad szerethiányod, és ez a mocskos d-g erre kattant rá. Kötődsz hozzá, betegesen, valami saját, belső, komoly ok miatt. Nagyon észen legyél, mert egy valódi pedofil nagyon súlyos est és általában pszichopata!


Menekülnöd bizony, leginkább először a szüleidhez, aztán pedig egy gyerekpszichiáterhez. Nem csalódás fog érni, kicsi lány, ha tényleg pedofil az az ember, hanem nagyon súlyos traumatizáltság, amelynek csak egy része a nemi erőszak. És nagyon örülhetsz, ha élve megúszod.

2013. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!...ezt honnan loptad?
2013. dec. 11. 16:55
 7/22 anonim válasza:

5-ös szegénykém túl sok amerikai filmet nézett.


Amúgy ha -filezni kéne, akkor inkább hebefil az illető, vagyis a 12-16 éves lányok tetszenek neki.

12-14-ig dádá jár, 14-től pedig kuss a társadalom részéről.

2013. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

"A pedofilia szexualis vonzodast jelent olyan szemely irant, akin a masodlagos nemi jellegek meg nem alakultak ki."


Ez tévedés! Evvel azt állítod, hogy aki vonzódik valakihez, aki történetesen lapos mellű, hogy akkor mintha az illető pedofil lenne.


Ráadásul nem tetted hozzá, hogy csak 14 év feletti személy lehet pedofil, az is csak akkor ,ha nem töltötte be a 14. életévét az ,akihez nemileg vonzódik.


Nem beszélve, h a ki nem alakult másodlagos nemi jegyek és a kialakultak közötti határ nem egyértelműen meghatározható. Pl egy 13 éves fiúnak épp kezd kialakulni a fan szőrzete; honnantól alakult ki a fanszőrzete, és honnantól nem, időben?? Ha megjelenik egy milliméter szőrszál?? Vagy egy centistől??


Mint látod, bizonytalanul meghatározható tényezőtől teszed függővé definíciódat. De ez a kisebbik baj. Mint látod válaszomból: eleve még az egyértelműen kialakulatlan másodlagos nemi jellegű személy iránti vonzódás sem pedofília, amennyiben 14. évét betöltött, akihez vonzódik.


Egy lapos mellű 14 éves lányhoz épp úgy normális dolog vonzódnia egy nagykorúnak, mint a lapos mellű 20 éves lányhoz, vagy egy 50 éves lapos mellű nőhöz.

2013. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A kettes beírónak a további mondata is fals, idézem:

"A pedofilia szexualis vonzodast jelent olyan szemely irant, akin a masodlagos nemi jellegek meg nem alakultak ki. Ez fuggetlen attol hogy akiben e gerjedelem tamad az hany eves."


Belegondoltál, mekkora marhaságot írtál?? Ugyanis miért ne vonzódhatna szexuálisan egymáshoz pl két fő 13 éves?? Vagy egy 11 és egy 13 éves?? mindketten serdülők, épp ekkoriban kezdenek "berobbani" a nemi hormonok - az újdonság varázsa! Ekkor kezd "megbolondulni" a legtöbb fiatal, szexuálisan!


Azt is gondol hozzá, h pl van egy 13 éves, meg van egy 11 és fél éves személy. A 14 év mint életkor nem merev határ, hiszen az se pedofília, ha az egyik személy 14 feletti, a másik 14 év alatti, AMENNYIBEN LEGFELJEBB 4 ÉV VAN KÖZÖTTÜK!


Nézzük az előző példát! Bárki beláthatja, h a 13 éves, meg a 11 és fél éves közötti szerelem, és nemi vonzódás halál természetes dolog. Na most, egy év múlva nyilván normális, ha megmarad a nemi vonzalom és/vagy a szerelem közöttük, nemde? Na látod... Pedig addigra egyikük már betölti a 14. életévét, míg a másik még csak 12 és fél lesz!!


Tessék gondolkodni, mielőtt válaszolsz. Néha én is bakizom, szóval semmi gond, csak elgondolkodtattalak.

2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Ha lefeküdt egy 12 éves lánnyal, azt bizony büntetik, még akkor is ha lány akarta.

Nem tudom hány éves vagy, de ha 14 év alatti, akkor nem lenne rossz menekülnöd. Nem a csalódás miatt, mert attól hogy te 100%-ig megbízol benne, attól még megerőszakolhat.

Az oké, hogy most azt mondod hogy nem tenné meg, de ez nem olyan biztos.. :)

2013. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!