Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri neten barátkozni,...

Megéri neten barátkozni, keresgélni barátokat huszonévesen? Valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
Mindig nagy vágyam volt, hogy legyen egy baráti társaságom, akikkel rendszeresen összejárunk és mindenfélét csinálunk együtt. Meg szerettem volna egy jó barátnőt, akivel minden csajos dolgot együtt lehet csinálni. Valamiért nem jött össze, pedig annyi lehetőség lett volna rá, de az én életemben nem alakult ki. Vannak barátaim, de nem egy társaság, a barátnőim nem olyan típusúak, mint amire most gondolok. És valahogy mindenki elvan itt-ott, nincsenek olyanok, akikkel rendszeresen találkozhatnék, beszélgethetnék. De nem akarok erről lemondani, viszont nem tudom hogyan és hol ismerkedjek, eddig is ezt tettem, de mégsem lett meg az eredménye. Szerintetek neten találhatok ilyen embereket? Nektek van baráti társaságotok? Ha nincs, nem hiányzik?

2013. dec. 18. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a távolság miatt csak netes barátokat tudsz szerezni, évek óta nem találtam olyan személyt akivel rendszeresen találkozni tudnék, pedig ez minden vágyam.
2013. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És Te hol laksz, hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2013. dec. 18. 18:21
 3/7 anonim válasza:
Szerintem találhatsz, ha jó helyen keresel. :) Pl ha van hobbid, akkor talán érdemes azzal kapcsolatos oldalakat/fórumokat keresned. Próbálkozz, ne add fel. :)Nekem elég szűk a baráti köröm, talán nem is akad olyan, akivel rendszeresen elmegyek ide-oda. 20/L
2013. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kecskemét mellett lakom, azaz jó messze tőled. 23/F, első
2013. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De honnan tudod én hol lakom?:) Amúgy Pesten, így nem lehetsz annyira messze. És neked ott nincsenek egyáltalán barátaid? Elszoktál járni azért otthonról vagy időnként sincs kivel?
2013. dec. 18. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy messze laksz, ennyi pedig elég. Elég messze van az 4000 Ft-ért (vonat) nem lehet megoldani a sűrű találkozást. Egyátalán nincsenek barátaim. Most sem otthon vagyok, szóval szoktam eljárkálni. De mint mindig, most is egymagam vagyok. Jővő év elején biztosan megyek Pestre, találkozhatunk, de nem ígérgetek. A közelben lakó emberek (kb. 5) hónapokig ígérgetik a találkozást, aztán elfogy a türelmem. Nem akarok közéjük tartozni.
2013. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig neten próbálkoztam barátkozni és egyedül egy fiúval beszélgetek 1,5 éve.Ő is messze lakik.De teljesen baráti beszélgetéseink vannak.A többi ember akikkel beszélgettem lányok és fiúk is,2-3 hétnél tovább vhogy nem tartott a netes "barátság".

Való életben pedig rég nem volt egy jó bnőm akivel eljárhatok ide-oda.Van egy haveri társaságom,de más az akikkel csak bulizok. Ahogy lett munkahelyem találtam egy barátnőt,közel lakik és jól megértjük egymást.Egy héten 3x-4x találkozunk vagy többször.Eljárkálunk ide-oda.Jókat beszélgetünk,hülyülünk,mindig is egy ilyen legjobb barátnőt szerettem volna.Mert a felszínes barátságokból már kijutott bőven.


Ha közel laksz ahhoz akivel neten beszélsz és találkoztok akkor megéri itt barátokat keresni,de ha mindig csak olyan emberekbe futsz bele akik messze laknak akkor az nem jó.Én annyi olyan emberbe futottam be akik az ország másik felén laktak.

2013. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!