Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sűrgős! Mi lehet a baja a...

Sűrgős! Mi lehet a baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon furcsán viselkedik mostanában... Közös munkahelyünk van lassan 1 éve (lépcsőháztakarítás)... kb 3 hete helyettesít, de csak 2 hete ilyen furcsa.... Amióta összeraktak velem egy csajt a főnökék... Kezdődött azzal, hogy ok nélkűl nekem esett bunkó volt és többször megbántott aztán pár nap után már nem is beszélt velem ez egy hét alatt lett így 2 nap után beszéltünk telefonon és tök normális volt megkérdeztem mi volt ez az egész és azt mondta családi meg anyagi problémái vannak és nincs ideje rám, de majd beszélünk még meg bepótoljuk az elmaradt bulinkat... Azóta eltelt megint 2 nap amíg nem beszéltünk és ma összefutottunk, de velem volt sajna az a csaj akit mellém teettek... A barátnőm kiabált utánam akkor beszéltünk pár szót és ment ő is az öccsével meg én is a csajjal hisz munkaidőben voltunk... Estefele ültem a buszon erre felszállt a barátnőm az öccsével, de konkrétan levegőnek nézett engem vagy lehet nem vett észre vagy nem tudom, de olyan furcsa mostanában.... Mi lehet vele?

2013. dec. 20. 22:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy vége legyen ennek a több éves barátságnak... Sok vitánk volt, de mindig kibékűltünk és olyanok voltunk, mint a testvérek... Nem tudom mi lehet vele... :'( :'(
2013. dec. 20. 22:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hazudozik, + a csajra feltekeny, undoritoan viselkedik...

megmondanam neki vagy normalis lessz vagy huzhat a piiba!

2013. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!