Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mit gondolsz arról, ha...

Te mit gondolsz arról, ha valaki nem enged meg valamit, amit te akarsz? Azért megutáltak mert nem jöhettek át? Most én lennék a köcsög?

Figyelt kérdés

A haverjaim legalábbis most már kétlem, hogy annak tartottak engem! Kétszer meghívtam őket, mikor a szüleim elmentek, és megengedték, hogy áthívjak pár(tényleg csak 4-5 embert) ismerőst. És felhívtak, hogy xy mondta, hogy nálam lesz megünnepelve z szülinapja, és mikor. Mondtam, hogy még nem tudom( úgy, hogy fogalmam nem volt róla miről beszélnek) majd felhívott xy hogy szeretnének nálam bulizni.

Mire mondtam, hogy nem lehet! Kérdezte, hogy miért, múltkor is jöhettek, most miért nem, de megmondtam, hogy nem lehet nem engedik többé a szüleim.

Azt mondta, jó semmi baj.

És azóta nem keresnek! Hívtam őket, nem veszik fel a telefont...

Most ezért megutáltak, vagy mi? Hónapok óta nem beszéltem velük!

Most engem tartanak köcsögnek, vagy mit gondolnak rólam?

Mit gondolhatnak rólam most?

Megutáltak, vagy gyorsan elfelejtettek?

Előtte hívtak néha ide-oda, most meg, mintha nem is léteznék, úgy tűnik!



2013. dec. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig voltál hasznos számukra, csak kihasználtak, nem voltak ők még a haverjaid se.
2013. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azon kellene elgondolkoznod, hogy hosszútávon milyen emberekkel érdemes barátkozni, vagy milyenekkel lehet egyáltalán hosszabb baráti viszonyt fenntartani.

Erre általában a hasonlóság a válasz, mind társadalmi rétegben, mind anyagi háttérben, mind intelligenciában.


Ha a ház nem a tiéd, akkor nem rendelkezhetsz vele, ezt egy közepes képességű óvodás is fel tudja fogni.

Ha a haverjaid emiatt neheztelnek, vagy kérdőre vonnak, nem hiszem, hogy sokat veszítesz vele, ha hanyagolnak.

2013. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, én úgy fogom fel a dolgokat, hogy csak azoknak a véleményét vedd komolyan akik számítanak is neked valamit. Egy senkiházi embernek a véleménye számít neked? Vagy egy másik példa:


Én rám több ismerősöm irigy/irigykedett, mert egészen jó érzékem van a videoszerkesztéshez. Mindenki, lefujjogta, hogy ez szar, az szar meg minden. Elküldtem, hát a videót, egy olyan embernek akinek a véleménye számít nekem, és azt mondta, hogy tetszik a videóm! Ennyi!


2 dolgot akarok ehhez hozzáfűzni:


1: Csak annak az embernek a véleményét fogadd el, aki fontos neked!

2: Az igaz barátért nem kell küzdeni, a hamisért pedig nem érdemes!

2013. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!