Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldhatnám meg ezt a...

Hogyan oldhatnám meg ezt a "problémát"?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor nálam fogunk bulizni, két társaság lesz és tudom, hogy ez a két társaság nem fogja egymást bírni, teljesen más kategória a kettő, viszont én direkt mindkét társaságot áthívtam, mert szeretnék velük lenni. Tudom, hogy lesznek klikkesedések, de mint "házigazda" szeretném ezeket a legkisebb mértékre szorítani, ami elég nehéz lesz szerintem. Ötletek esetleg?

Köszi :)

18F


2013. dec. 28. 21:45
 1/2 anonim válasza:

Tuti tipp: az ajtóban fogadd őket és csak akkor jöhetnek be ha lehajt mindenki egy felest. Ha makacskodik akkor legyél te is makacs és közöld, hogy ha nem iszik meg kettőt akkor viszonlátás! :) ez megadja az alaphangulatot

Plusz még belevihetnél valami tematikus dolgot, pl. öltözzön mindenki valamilyen rajzfilmfigurának. :D na jó z csak vicc volt.

Ha továbbra is szar a kedvetek hívjatok át, feltéve ha pestiek vagytok :)

2013. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előző vagyok: 30/f :)
2013. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!