Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor 3man hülyülgetünk...

Mikor 3man hülyülgetünk barátaimmal, általában ők ketten sok dologban egyetértenek engem meg gyakran hülyének néznek?

Figyelt kérdés

vagy lehurrognak, pedig közülük az egyikkel tényleg tök jóba vagyok, másikkal inkább haverkodás megy


de mikor elhívom őket mindketten, ha valamiben éppen nem értek egyet az egyikkel, akkor a másik is mindig helyesel neki..egy idő után kikészít, szar lesz a kedvem.


egyszer volt, hogy többen voltunk és az egyik haverom(egy tök más személy) már rá is kérdezett, hogy mitől van ilyen szar hangulatom, én meg persze mondtam, hogy "jaa semmi.."


már évek óta érzem ezt az érzést, azt hittem akkor el fog múlni, ha találok egy olyan embert akivel tényleg egy húron pendülünk..nem így lett



2013. dec. 29. 01:33
 1/5 A kérdező kommentje:
a fő kérdés az, hogy, mit tegyek azért, hogy ez változzon?
2013. dec. 29. 01:35
 2/5 anonim ***** válasza:
A társaságban nem tisztelnek és nem te vagy a domináns. Ezt a meglévő társaságban már nehéz megváltoztatni, de nem lehetetlen. Próbáld meg néha lazábban felfogni, lehet, hogy élvezik, hogy szivathatnak. Vagy, ha te vagy túl komolytalan akkor próbálj meg velősebben érvelni amikor állítasz valamit. Szándékosan társaságnak nevezem őket, mert a barátok nem ilyenek. A barát az elfogad, a haverok meg olyanok, ahogy fent jellemezted őket.
2013. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt nem értem, hogy hogyan lehet ekkora különbség, ha csak ketten hülyülünk vagy, ha többen..ilyenkor jövök rá, hogy nincs is olyan, hogy tényleges, igazi barátság


és ha beszélnék a fejével, hogy ez engem nagyon idegesít?!


no, köszönöm a válaszod

2013. dec. 29. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos fiatalaon még nem érzi az ember a tréfa és a vicc közötti különbséget. Előbbi valakinek a rovására történik, míg az utóbbi teljesen ártalmatlan.
2013. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is így voltam egy ideig, de már rájöttem, hogy nem is annyira jó barátaim. csak nálam az a probléma h szociális fóbiás vagyok, így nem igazán merek új emberekkel ismerkedni. konkrétan a házból nem mozdulok ki, csak ha muszáj, meg hát nincs is hova, meg kivel. maradnak a megszokott helyek, emberek. szóval még mindig ezzel a pár emberrel találkozgatok néha, de ha hárman beszélgetünk, én inkább nem szólalok meg, csak bólogatok, meg vigyorgok. :-/


na de neked ilyen problémád nem feltétlen kell hogy legyen, szóval ismerkedj, csinálj vmi újat, meg mittomén, de ne akard megjátszani magad!


ez a két barát/haver meg lehet h egymással alapból jobban elvan, mint veled.

keress tovább olyan embereket, akikkel jól megértitek egymást, vagy fogadd el h te ilyen egyedi vagy, meg nem érthet mindenki mindenben egyet.

2014. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!