Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igenemberkedés, önbizalomnövel...

Igenemberkedés, önbizalomnövelés Veszprém megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves férfi vagyok. Egy két hónapja randiztam egy lánnyal és amikor magamról meséltem, akkor döbbentem rá, hogy igazából teljesen unalmas életem van. Munka, egyetem, tanulás, sport. És kezdődik újra elölről. Minden egyes nap. Elhatároztam, hogy 2014-ben bizonyos időközönként csinálok valami újat, részt veszek egy őrült programon. Pl.: bungee jumping, ketrecharc vagy bármi, ami éppen érdekel. Egy délutános program lenne. Elvégre ezzel az önbizalmamat is feljebb tudnám tornászni. Na már most, ha hasonló cipőben jársz és Veszprém megyei vagy, akkor akár csatlakozhatsz hozzám. Tolhatnánk együtt az Igenemberkedést! :)


Ja és ha lehet akkor korombeli férfiak írjanak, nem barátnőt keresek, hanem egy-két sorstársat. Ez nem vállakozás, nem kérek semmi pénzt. Biztos, ami biztos ezt is ide írtam. :)


2013. dec. 29. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem adod az összes pénzed?


(Tudod, igenember vagy!)

2013. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért érdekes ezt a kérdést olvasni mert én is most döntöttem el hogy számomra a 2014 a változás éve lesz. És ahogy körbenézek most a környezetemben elég sokan vannak így vele.

Nálam is hasonló volt a dolog, bár régen azért csináltam jó dolgokat de a bulizásokból meg ás programokból mindig kimaradtam nem véletlen hogy nagyon barátaim sincsenek és szinte párkapcsolatom sem volt még.

Igaz 4 évvel vagyok fiatalabb nálad és nem lakok ott ahol te sőt még a környéken sem. De Azért is írtam neked mert megfogott a kérdésed és gondoltam kifejtem azzal hogy nem csak te vagy ezzel így.

Biztatlak téged hogy biztos hogy jó lesz minden és kívánom hogy teljesüljön a vágyad.

Nekem az utóbbi 2 évben volt baromi unalmas az életem kb semmi élményem nincs amiről beszámolhatnék és igaz későn döbbentem rá erre amit valamilyen szinten nagyon bánok, de valamilyen szinten azért örülök mert erőt gyűjtöttem magamba mert sajnos egy régi dolog végett picit elegem lett az emberekből, meg hát én itthon kockulással meg fotózással töltöttem el a szabadidőmet. Persze ezt most sem fogom elhanyagolni de már én is eldöntöttem hogy sok újat kifogok próbálni, mivel anyagilag végre össze szedtem magam így eldöntöttem hogy a következő évem a változás lesz, tehát felépítem a régi kapcsolataimat, egyben új embereket próbálok megismerni, aztán jöhet a társas élet.

Ezt márciustól szeretném megvalósítani, addig magammal fogok törődni hogy fogyjak és jobb erőnlétben legyek illetve a régi ellaposodott kapcsolataimat fogom felerősíteni.


Szóval drukkolok neked hogy sikerüljön és előre is kívánok neked Boldog és élményekkel gazdag új évet!

2013. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Deggial: Akkor nagyon gazdag ember lennél. :D


Kedves második válaszoló. Igazából nekem is csak az utóbbi egy-két év sikeredett laposra, amióta egyetemre járok egész nap a marokkói sivatagnál is szárazabb könyveket bújok. :D Amúgy ugyanabban a cipőben járunk. Merrefelé laksz?

2013. dec. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!