Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arab muszlim felesge vagyok,...

Arab muszlim felesge vagyok, szeretjuk egymast nagyon. O mar tobb eve nem a hazajaban el. Meddig tarthat szerintetek ez a nagy szerelem? En nem szeretnem elvesziteni ot sohasem.

Figyelt kérdés
Mar 1 eve h. egyutt vagyunk, s ot csak az zavarja, h. feltekeny vagyok. Pedig semmi okom aggodalomra, mert minden este velem van, miutan vegez a munkahelyen.
2013. okt. 31. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Amíg Magyarországon vagytok.
2013. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Overly Attached Girlfriend szindróma.

Ha te magad tudod, hogy nincs okod féltékenykedni, akkor miért csinálod? Miért akarod tönkretenni a jó kapcsolatodat?

Ha folytatod, elmarod magad mellől záros határidőn belül.

2013. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, ez egy olyan értelmetlen kérdés...
2013. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha muszlim, akkor ha jól tudom melletted lehet még felesége. Nem csodálom, ha ezek után megfordul a fejedben a féltékenység.


Viszont, és javíts ki, ha tévedek. Náluk tiltott dolog csak úgy csajozni (az egy éjszakás kalandok). A lányt, feleségül kell venni, nem lehet csak úgy lefeküdni vele.

Tehát titokban csalni valószínűleg nem fog, max egyszer hazaállít, hogy lesz még egy feleség.


Amit még tudok róluk, hogy ha valakit feleségül vesznek, nem teszik csak úgy ki a szűrét. Volt feleség létezik, de a nőt onnantól, hogy feleségül vették, el kell tartaniuk.


Ha nem így van, kérlek javíts ki, mert kíváncsi vagyok.

2013. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a muszlim ferfiaknak negy feleseguk lehet. Es igen, az egyejszakas kalandokert nagyon komoly buntetes jar nekik ezt nekem is mondta. De o nagyon vallasos, es nem menne bele ilyen par oras kalandba. Amugy nem Magyaro.n vagyok vele, nem is Irakban, hanem mas orszagban vagyunk. Sohasem mennek ki vele Irakba. Amig engem nem ismert, elotte mar negy eve egyedul elt. Most h. egymasra talaltunk, boldogok vagyunk, remelem nincs szuksege masik nore. O es en is negyven evesek vagyunk, nekem van mar az elozo hazssagombol gyermek. Neki nincs es szeretne, de nem tudom mi legyen.
2013. okt. 31. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok a 4 feleseg csak akkor lehet es ınkabb a Szaudı muszlımokra jellemzö ha a ferj anyagılag kepes mındegyık felesegenek ugyanazokat a vagyonı hatteret bıztosıtanı vagyıs mınden felesegnek külön haz vagy lakas,megfelelö ellatas...nem egy hazban vannak összezsufolva. Tudnı kell hogy a KORAN kınyılatkoztatasanak ıdöpontjaban a törzsı arabok köreben ez a többnejüseg kerdese ınkabb a nök vedelmet szolgalta hıszen sok volt a harc,betegseg..sok nö egyedül es tamasz nelkül maradt ıgy ha volt eselyük ujrahazasodn ı tamaszhoz juthattak.

Szerıntem ısmerkedj baratkozz az ıszlam vallassal sokkal könnyebb lesz mınden neked ıs. Megragadott egy mondatod hogy soha nem mennel kı vele Iranba.Mıert? Megnezted a Lanyom nelkül soha cımü fılmet ? :)

Az egy propaganda fılm. Nem kell felnı sem Irantol sem mas orszagtol nem az orszag a lenyeg vagy bızol benne a parodban vagy nem. azthıszem te önmagadban ıs bızonytalan vagy kıcsıt ezt olvastam kı a soraıdbol. 40 evesek vagytok nem gyerekek mar. Ennek egy erett komoly,megfontolt kapcsolatnak kellene lennıe,nyılvan hazassagban ıs eltek,ja ıgen ırtad a felesege ıs vagy bocsanat...Muszlım ferfı felesegekent tudnod kell nem csak a szerelem a hazassag lenyege azt csak az europaı embetrek hıszık ez egy közös szövetseg amely egy eletre szol,ezert ırtam ısmerkedj az ıszlammal sok mındent megkönnyıt majd neked. En ıs muszlım feleseg vagyok masık orszagban elek magyar nökent. Az nyılvan ra ıs hatassal volt eddıg hogy nem az Iranı zart vılagban elt ha esetleg elmennetek oda nemınemü valtozasra azertv szamıthatnal. Ez teny mındenkı ıdomul a környezetehez mert hosszu tavon csak ugy lehet normalısan elnı barhol ıs elünk nem?

remelem sokaıg fog tartanı kıvanom neked öszınten de ehhez meg kell ertened a szerelem nagyon keves,nagyon nagyon nagyon keves. Mert az csak egy erzelem amı mulekony. Több kell sokkal több. Az ıdö megadja majd a valaszt,de a kerdesedben rejlö felelem a bızonytalansagodbol ered. ne legy bızonytalan elöször magaddal kell tısztaban lenned csak utana jöhet a masık ember..szep napot neked :)

2014. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!