Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnél ott...

A legjobb barátnőmnél ott alszik a másik barátnőm, pedig a barátnőm utálta a legjobb barátnőmet. Kihagynak ez nagyon rosszul esik. Mit tegyek? (olvass tovább lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnél ott fog aludni a másik barátnőm..Engem meg természetesen kihagynak

mikor a legjobb barátnőm azt mondja nekem,hogy én vagyok neki a legjobb barátnője.

Nem hiszem el neki..Na mind1...Az a barátnő aki ott alszik nála utálta,kibeszélte mindent

csinált.Szóval térjünk a lényegre.A legjobb barátnőmnél ott alszik a másik barátnőm

és kihagynak engem.(pedig a utálta.)és én ezért rosszul érzem magam mert kihagynak.

Szerintetek mit tegyek?



#barátnő #kihagyás #ott alvás.
2013. dec. 30. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi eszed van, hogy egy barátság szerinted egy ottalváson múlik meg hogy mindig egymás s*ggébe vagytok bújva, nagyon el vagy tájolva.
2013. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisebbik lányom 10 éves és már régen nem foglalkozik ilyesmivel, hogy kinek, mikor, ki a barátja vagy se ...

:-)

2013. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előbb néztem egy ovis magyar "dokumentumfilmet",és abban az ovisok pont ezen vitatkoztak,hogy kinek ki a barátja.:D
2013. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazatok van..:D xddd
2013. dec. 30. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!