Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, megalázónak érzitek, ha...

Fiúk, megalázónak érzitek, ha egy lány "csak" a barátotok akar lenni?

Figyelt kérdés

Ha tetszik a lány, akkor persze érthető... de ha egyébként nem jön be, akkor is? Sérti a férfi önérzeteteket? Vagy arról van szó, hogy csak fiúkra tudtok barátként gondolni, lányokra csak "úgy", vagy sehogy?

Bocs, ha hülyék ezek a kérdések, és persze akinek nem inge, ne vegye magára, nem áll szándékomban általánosítani!

A kérdés apropóját egy fiúismerősöm adta, aki kikérte magának, hogy őt egy lány (akármelyik lány!) barátnak tekintse. Azzal magyarázta, hogy ez egy "skatulya". Mi ezzel a gond?



2013. dec. 30. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Az a helyzet,hogy a barátját "általában"nem dugja meg az ember fia,a másik dolog,hogy a női problémák terhesebbek,nem férfi fülnek valók,jópofasághoz meg együtt lógáshoz nem kell öribarinak' lenni.A barátság a férfi népnél komoly dolog,mármint az igaz barátság.
2013. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%

Szia!


Ha nem jön be a csaj, akkor még örülök is neki, hogy csak a barátom akar lenni, mert nem kell azon aggódnom, hogy olyan lány akaszkodik rám, aki nem az esetem :-) Nem érzem megalázónak, sőt örülök is neki. És szerintem minden normális srác örül egy ilyen esetnek, amikor nem kell 100-szor elmondani, hogy "bocs, de csak barátságot akarok".

2013. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha eleve csak barátkozni akarok egy csajjal, akkor nem gond. Viszont ha többet akarok, és ezt ki is mutatom, de a nő elutasít azzal, hogy legyünk csak barátok (vagyis én legyek az ő lelki szemetesládája), akkor megalázó. Akkor inkább ne is lássam őt többé. A csajok erre azt szokták hinni, hogy meg vagyok sértődve, de ez nem igaz. A valódi ok az, hogy nem akarok egy magalázó pillanatból egy megalázó időszakot csinálni. Ezen kívül nincs szükségem új barátokra (nagyon meg vagyok elégedve a régiekkel), barátnőre viszont annál inkább (4 éve bottal sem piszkáltak meg). Ezért hülye lennék egy női barátra pazarolni az időmet, ahelyett hogy csajoznék.


Remélem így már teljes a kép.


Üdv

31F

2013. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez a barát szöveg a másik nem részéről mindenképpen megalázó, ebben benne van minden.

De elég csak belegondolni, ha elképzeljük, akibe szerelmesek tudnánk lenni, egyszer csak közölné, legyünk inkább csak barátok.

Ez a másiknak a parkolópályára való állítása, akit elő lehet venni a megfelelő alkalmakkor.

Én személy szerint nagyon inkorrekt dolognak tartom az egészet.

2013. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

"arról van szó, hogy csak fiúkra tudtok barátként gondolni, lányokra csak "úgy", vagy sehogy? "


Pontosan!!!

A barátság úgysem működőképes, nem fogok most részletekbe menni, egy nők közötti barátság nem olyan, mint a férfiak közötti, így a "vegyes" halálra van ítélve.


Az "úgy" sok minden lehet, az 1 éjszakástól a házasságig bármi , csak a barátság nincs benne.

Legtöbb esetben.

2013. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak az intelligens emberek tudnak vegyes barátságokat kialakítani. Aki tudatlan, buta, az meg úgyis csak a szexre megy. Az meg nem igaz, hogy a férfi barátságok jobbak...talán a férfiak között még jobban megy egymás bemószerolása és hátba döfése, mint a nők között.
2013. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örök kérdés. Az ismerősöd már szerzett tapasztalatokat, ezért is védi magát ezzel, teszem azt veled szemben. Az sokkal jobban rombolja az önbecsülését, ha egy neki tetsző lány barátozza be. A kérdésedben feltett esetben tőle függetlenül tud csajozni ugyanúgy, a másikban nem, csak belebetegszik.
2013. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6# válasszal vitatkoznék.


A férfi barátságok stabilabbak mint a nők köztiek. Ez tudományosan is alá van támasztva, na meg a tapasztalat is jócskán mutatja. Nekem két nővérem van, egyiknek sincsenek gyerekkori barátai, viszont én meg az öcsém több évtizedes barátságokat táplálunk. Ennek oka az, hogy a nők nagyon érzékenyek az emberi kapcsolataikra,sok apróságot zokon vesznek egymástól, ami hamar aláássa a kapcsolatot, míg a pasik lazábbak. Meg a nők eszementen tudnak rivalizálni. Ettől függetlenül akadnak persze álságos férfiak, akik szintén tönkreteszik idővel a barátságaikat.

2013. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!