Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vessek veget ennek az...

Hogy vessek veget ennek az egesznek?

Figyelt kérdés
Szoval mar egy ideje az megy, hogy idosebb baratokat IS keresek magamnak. (van sok velem egykoru is, fiuk-lanyok egyarant). De van egy kutyas tarsasag ahova jarok a kutyammal, ott vannakminden korosztalybol es mintha szeretnek veluk is baratkozni.. Meg nagyon tudok pl. Egy idosebb noert rajongani es a baratja szeretnek lenni. Beszeltem errol pszichologussal, mert nem tartottam normalisnak, de azt mondta, hogy ez normalis mert kamasz vagyok es peldakepeket keresek magamnak akire felnezhetek meg ilyenek es el fog mulni. Szoval ha van egy ilyen szemely ratapadok es en baratkozni szeretnek vele es feltekeny vagyok a barataira. Pedig tudom, hogy ez nem normalis...nem sokkal idosebbek ezek az emberek (kb 5 evvel) de ez ebbe a korosztalyba pont sokat szamit. Na szoval lehet hulyen fogalmautam, demit tegyek, hogy ne akarjak idosebbekkelbaratkozni? 15L
2013. dec. 30. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
öregedj meg hamar
2013. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális és majd elmúlik mire annyi idős leszel. Én is így voltam annyi évesen.
2013. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tekintsd a kutyás kört valami klubnak.
2013. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!