Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, hogy a barátom folyton "lepasszol"?

Figyelt kérdés
Barátommal hetente-kéthetente tudunk találkozni, de egész nap beszélgetünk telefonon vagy facebookon. Viszont pár haverja mindig átjár hozzá és szinte minden másnap nem beszél velem este, mert átment hozzá egy haverja és elvannak. És egész múlthéten 1x volt csak este, és mikor én mentem hozzá akkor is ott volt egy barátja, és mikor elmentem sem beszéltünk telefonon mert ottmaradt nála. Eddig nem zavart, de mostmár tényleg kezd fusztrálni, hogy nem tudom mikor hívhatom fel, mert nem tudom éppen hányan vannak nála. Szerintetek túl reagálom vagy kicsit jogosan akadtam ki,hogy ma megint lepasszolt?
2013. dec. 30. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ezen én is kiakadnék. Nincs rád tekintettel. Szerintem úgy van vele, hogy már megszerzett és nem kell többet strapálnia magát.
2013. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. És/vagy nem érett még meg egy párkapcsolatra. Nekem is ilyen volt az egyik barátom fiatalabb koromban, ugyanezt csinálta, a végén odáig fajult, hogy hetekig nem is keresett, mert a haverjaival volt, szép lassan teljesen eltávolodtunk egymástól, én összejöttem mással, aztán eltelt 6 év, azalatt sikerült felnőnie és mostanra jött csak rá, hogy mennyire hülye volt anno. (akkor 18 évesek voltunk, most 24) Elmondta, hogy nagyon fontos voltam neki, csak azt hitte, ha már járunk, megteheti ezeket a dolgokat, mert én mindig ott leszek. Aztán megpróbáltuk most felnőttként mégegyszer, tényleg normálisan viselkedett, csak most meg már nem érzem azt iránta, mint régen, túlságosan mély nyomot hagyott az akkori viselkedése, úgyhogy szakítottam vele.
2013. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

Igazából nem is az a baj,hogy találkozik barátaival, mert nyilván nem élhet 4 fal között, csak már kezd rosszulesni, hogy legalább míg ott vagyok tudjon annyit mondani a barátjának,hogy "figyelj nem érek most rá"

2013. dec. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!