Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magányos fiatal lány...

Nagyon magányos fiatal lány vagyok. Milyen oldalon lenne érdemes regisztálnom, ha barátokat szeretnék szerezni? Bulikba nem nagyon járok és ott amúgysem jártam eddig sikerrel.

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó oldalon vagy. Itt is lehet barátkozni.
2013. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem érdemes interneten barátkozni, legalább is nehéz olyanokkal beszélni, akik ismerkedni, barátkozni akarnak és nem mondjuk felszedni.

Élőben lenne a legszerencsésebb próbálkozni olyan helyeken, helyzetekben, ahol járatos vagy, például olyan helyeken, amik kapcsolódnak a hobbidhoz, vagy a szabadidős tevékenységedhez, de ha mindenképp neten szeretnél, akkor inkább az ilyen fórum szerű oldalakat ajánlom, ahol adott témáról lehet beszélgetni és ki tudod választani a neked kényelmes témát. Végső soron itt is lehet ismerkedni, ha nincs jobb ötleted :)

Ha gondolod írhatsz nekem is, de csak ha tényleg szeretnél beszélgetni :P :D

2013. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

itt is lehet barátkozni, csak sok a hülye...

hány éves vagy?

2013. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok valami nagy arc, persze van pár barátom de nem túl sok.


Interneten eddig 1 lányt ismertem meg akivel tartom a kapcsolatot (baráti szinten).


Ha nem jársz bulikba akkor marad az iskola/osztálytársak, azért biztos hogy nem zárnak ki teljesen (nem tudom hány éves vagy de az írásodból ítélve középiskolás)

2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én leszek a barátod:)
2014. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én az 1ik legjobb haverommal itt ismerkedtem meg véletlenül,de az eddigi tapasztalatok alapján mondhatjuk h személyesen a legjobb barátkozni.neten döcögősebb a beszélgetés,nem látod milyen a másik,miért írogat valójában és alapból személytelenebb.


(am én pl szívesen megismernélek,de csak úgy ha tudnánk élőbe találkozni,mert nekem ahhoz semmi kedvem h látatlanba írogassak valakinek.)

2014. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

semmilyen oldalon mert a legtöbb ember hulladék és a barát szó ma már pont annyira enm jelent semmit mint a szerelem, tisztelet, vagy hasonló agyonkoptatott szavak.


persze aki megfelelően igénytelen, bárkiben talál barátot.

és nem csak az intereneten rosszak az emberek, ide valódi emberek regisztrálnak, akik az életben is olyanok.


szóbval a jellemedtől függ de valószínűleg te is az a befordulós szociálisan tehetetlen fajta vagy, aki egyedül fog meghalni. főleg ha se anyagi se környezeti lehetőséged nincs a kitörésre.

2014. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"szóbval a jellemedtől függ de valószínűleg te is az a befordulós szociálisan tehetetlen fajta vagy, aki egyedül fog meghalni. "


Te mégis mi a francot képzelsz magadról, hogy ilyet írsz? Lehet, hogy te egy baromi negatív ember vagy és ezzel taszítasz magad mellől mindenkit, de ha valaki próbálna változtatni jelenlegi helyzetén, akkor miért kell ilyeneket írni neki? Gondolom tisztában vagy vele, hogy mennyire letud törni egy ilyen mondat egy amúgy is lelkileg gyenge embert, attól függetlenül, hogy fogalma sincs arról, ki írta neki...

2014. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha rosszat akarnék másoknak azt hazudnám hogy minden rendbe jön miközben mindeketten tudjuk hogy nem, és vár a megváltásra élete végéig.
2014. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menjé ki a szobából oszt kezdj el ott barátkozni. Életre szóló barátságokat ne a neten keress...
2015. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!