Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kivel lehetne beszélgetni? 24/F

Káré Zoltán kérdése:

Kivel lehetne beszélgetni? 24/F

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint emberekkel, bár monológhoz elég jók az állatok is!
2013. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

16:26


Olyan okos vagy!:):)


Mirõl beszélgetnél kérdezõ?

2013. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, emberekkel, habár magadat is "elszórakoztathatod", csak az nem olyan szórakoztató. Hidd el, általában nagy dumagép vagyok, de egyes emberekkel olyan beszélgetni, mintha magamba beszélnék, ezért őket nem is csípem annyira, szerintem ők sem engem, de hát ez van, ezt kell szeretni.
2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,kicsit hülyén tettem fel a kérdést.. szoval az van hogy sajna egyedül töltöm a szilvesztert és igy nem olyan élvezetes.. tul medsze vagyok a baráti körömtöl ezétt nem birok bulizni.. ezért szeretném ha volna legalább vmi társaságom hogy ne unatkozzak ennyire..
2013. dec. 31. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, nekem is volt már ilyen. Az év hátralévő 7 órájában már valószínűtlen, hogy sikerül társaságot szerezned, de hívd fel a barátaid meg a rokonságot ha van beszélgess velük kicsit még éjfél előtt.


Jövőre meg biztos összejön.


BUÉK!

2013. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, ja... Körülbelül velem is ez a helyzet, az igazi barátok azok nem az én településemen laknak, azok a hülyék, akik leisszák magukat, azokra meg nem vagyok kíváncsi, azért nem megyek el bulizni, mert az a józanon maradós fajta vagyok, és elvagyok, én jól érzem magam alkohol nélkül is, kivéve akkor, ha már mindenki tiszta részeg. Inkább ülök itthon és nézem a tv-t.
2013. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló okok miatt leszek magam. Ha gondolod irhatsz. L
2013. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
BUÉK nektek is... hát telon beszélgetni velük nem olyan mintha ott lennék... és én is itthon tv-zek mivelhogy itt ahol vagyok még bulit se igazán tartanak... de jobb volna ha mégis volna valaki akinek éjfélkor mondhatnám hogy buék.... mert ha nem.nagy vmi mégis azért nekem igencsak jol esne
2013. dec. 31. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Már kezdtem kétségbeesni, hogy egyedül vagyok ezzel a "problémával". :)
2013. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy ha nincs ló akkor jó a szamár is. Nem lehetsz ott, ezen tedd túl magad. Ha ez megvolt, akkor pedig próbáld kihozni a legjobbat a dologból azzal, hogy mégis beszélgetsz velük egy kicsit.


Nem "olyan", de van ilyen is az életben.

2013. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!