Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz hogy egy fiu jobb barát...

Kutya222 kérdése:

Igaz hogy egy fiu jobb barát mint egy lány?

Figyelt kérdés

nem tudom itt az én példám: oviban a legjobb barátaim fiuk voltak suliban már a lányokkal logtam de ahol laktunk volt egy lagjobb barim meg egy legjobb haverom. most németországba költöztünk! itt átlátok minden lányon olyan kétszinünek látszanak meg régen a suliban a lányok is sok mindenkit ki beszéltek!!! a legjobb barátnöm is átvert nagy huh örök barátság... nah de ez hosszu vagyis a suliban alegjobb barim ahol laktunk ott minden haverom barim sose verne át :) nahde igy h németben vagyok de nem tudok németül az ikertesommal szoktam logni aki a fiukkal mert fiu szivesen oda menék a lányokhoz de átlátok rajtuk is inkább a haverjaival vagyok meg azt vettem észre h a lányok ezért lenéznek engem ! amikor egy ilyen vásáron voltunk jöttünk haza minden fiu ment egy kört a körhintával és nekem panaszolták el h jaj mindjárt behánynak ... és ez tök fura mert a lányok kitagadtak mert nem tudok annyira de a fiuk nem erröl mi a véleményetek?

akkor most a fiuk jobb barátok mint a lányok?



2014. jan. 2. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

amit leírtál, az olyan összeszedetlen volt, hogy kb. semmit sem értettem belőle, csak hogy németország, átlátszó lányok, és inkább fiúkkal barátkozol, meg kitagadtak miatta.


Ez szerintem inkább az ember elvárásaitól függ, meg attól, hogy miket szeret csinálni. Ha valaki olyan, hogy imád a körömlakkjairól beszélgetni, meg "pletyizni", és nem olyan fontos neki, hogy megbízható legyen a barátja (aki ez esetben lány), akkor barátkozzon lányokkal. De ők nem minden esetben túl jó társaság. LÁNYKÉNT MONDOM EZT: egyszerűen unom, hogy mindig mindenki ugyanarról képes beszélni: a pasija, aki tetszik neki, a körömlakkok, mikor tört le a körme, sminkelés, blablablabla. És nekem fontos, hogy valakiben meg lehessen bízni, rá lehessen bízni a titkaimat. Ami valljuk be, nem minden lánynál lehet, hiszen sokuk ahogy megtud valamit, egyből szalad, hogy elpletykálja. Meg én szeretek kötözködni, persze csak bizonyos kereteken belül, de a legtöbb lány nem bírja, és megsértődik.


A fiúknak (nagy részüknek) elmondhatok nagyrészt mindent, ha kettesben vagyunk, elég sokan komolyan veszik olyankor a dolgokat. Persze ha sokan vannak, akkor sokszor elhülyéskedik, ami nem egy jó dolog, de nem is akkor fogok "lelkizni". Viszont bennük megbízhatok, nem szórakoztatja őket az, hogy elpletykálják mindenkinek. Meg lehet velük kötözködni, maximum visszaszólnak, a vállukba boxolok, azt annyi. Meg most komolyan, egy lánnyal mikor tudod poénból felcipeltetni magad lépcsőn? :D


15/L (a legjobb barátom is fiú, utána van 2 nagyon jó lány barátnőm, aztán leginkább a fiú osztálytársaimmal vagyok sokat, de a többi lánnyal is jól kijövök, mégis többre értékelem a fiú barátaimat, és jobban szeretek velük lenni)

2014. jan. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Kinek a pap, kinek a papné." :)
2014. jan. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiúk általában "egyszerűbb lények", és ezt most nem lealacsonyítás szinten mondom. Ők nem szoktak kombinálni, pletykálni, és áskálódni mint a csajok. A legtöbb egyenes, és, ha akar valamit szemtől szemben teszi azt, míg a lányok nagyrésze pletykával és egyéb úgymond, megfoghatatlan dologgal támadnak, és nem kevésszer hátulról, a hátad mögött, és simán képesek arra, hogy mindeközben tegyék a jóságos barátot.

Ez van, a lányok inkább szépen csendben készítenek ki, míg a fiúk általában úgy működnek, hogy amit mondanak, az úgy van, vagy teszel valamit, vagy nem.

Persze nem mondom, mindkét táborban vannak olyanok akik pont ennek az ellenkezői, szóval kivétel erősíti a szabályt, de nekem nagy általánosságban ez a tapasztalatom. Viszont párkapcsolati kérdésekben a fiúk azért sunyik, hogy becserkésszék a nőt, a nők pedig azért, hogy a riválisokat eltakarítsák.

2014. jan. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jobb mert a barátság nem csak abból áll hogy a padon ülünk és beszélgetünk az élet nagy dolgairól,vagy berúgunk hétvégén.Egy lány "barát" mikor jön segiteni ha mondjuk kocsit kell tolni-húzni-vontatni,megjavitani rajta valamit,betonozni nyáron a 40fokba,deritőt pucolni mert eltömődött,1köbméter fát hasogatni az erdőben majd behozni,havat lapátolni extra mennyiségben,mondjuk kiáll melletted mikor megkell verni valami túlbuzgó mócsing gyereket,ilyenekre gondolj.Persze ezek abszurd dolgok,csak példaként irtam,és ehhez hasonlókra gondolj,de ha jobban belegondolsz hogy ilyenek is vannak és egy nőre ilyenkor fogalmazzunk finoman nem számithatsz...akkor inkább a "barát helyett",csak haver...
2014. jan. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!