Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy nincs...

Létezik olyan, hogy nincs legjobb barátod? És hogy nem szívesen mondod el a titkaidat senkinek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nincs legjobb barátnőm, akinek elmondhatnék akármit. Sok barátom van, és nagyon közel állnak hozzám. Szeretem őket nagyon, és ők is engem, de ha be is avatom őket vmibe, később mindig megbánom. És így vagyok még a legkisebb témákkal is, nem csak a titkokkal. De ha egy titkomat elmondom, azt tényleg mindig megbánom. És nem arról van szó, hogy továbbadja az, akinek elmondtam, hanem rájövök, hogy nem akartam hogy ezt bárki tudja. Van más vki is, aki ilyen? Mert sztem ez nem normális... :SS
2013. dec. 25. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak ilyenek rajtad kívül én is ilyen vagyok. Szerintem ez nem betegség egyszerűen ilyenek vagyunk. Nyugi :)
2013. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is azt gondoltam, hogy ez így nem normális így és gyorsan egy legjobb barátot kell szereznem, de beletörődtem és így szerintem jobb is. Nem vagy egyedül. :)
2013. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sajnos legjobb barátnőm. Vannak barátnőim de egyik sem legjobb mert nekik van tőlem jobb barátnőjük.

Évekig szerettem volna legjobb barátnőt de már letettem róla. 22/L

2013. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is.Sok barátom van,akik közel állnak hozzám,de legjobb barátom az sajnos nincs.
2013. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :) Lenne ugyan kivel megosztanom a titkaimat, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Teljesen védtelennek érzem magam már akkor is, ha egészen aprócska dolgokat osztok meg másokkal.
2013. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És nektek nem volt még ebből konfliktusotok, hogy a barátnőtök kérlelt, hogy mondjátok el, ti meg nem akartátok? Mert egy igazi jóbarát megérti az ilyesmit, és ezzel nálam sincs semmi baj, mert az én barátnőim is megértik. Csakhát gondolom a türelmük véges, és ha sose mondok el semmit, akkor az már biztos hogy nem fog nekik jólesni egyáltalán...
2013. dec. 26. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja!
2014. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Létezik
2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Nincs ebben semmi. Nekem nagyon barátom sincs, csak haverok, de jó ez így. Nem jó túlságosan kiismernek.
2014. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szia! Nekem is vannak jó barátaim, de legjobb nekem sincs.
2014. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!