Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Van egy fiu aki nagyon tetszik most mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fiu nagyon tetszik es enis bejovok neki de megis van baratnoje par napja. En ebbe bellefogok orulni.es nem merrek beszelni neki az erzeseimrol es en egesz nap csak sirok. Moost mitegyek ,kerlek a fiuk is valaszoljanak :'( . 14/lany

#szerelem #fiu ketsegbe esses
2014. jan. 3. 13:17
 1/4 anonim válasza:
Ugyanígy jártam én is:)én megpróbáltam féltékennyé tenni és ez bevált:) elmondta nekem hogy ő igazából engem szeret és szakított a barátnőjével. De nem jöttem össze vele azonnal, kicsit húztam az időt. Próbálj meg más fiúk után is nézni és ezt lássa ő is:) Hidd el hogyha tényleg bejössz neki akkor lépni fog:) Sok sikert!
2014. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És még annyi hogy ne sírj a fiúk után;) egyik sem érdemli azt meg. Azzal csak neked lesz rosszabb. Beszélgess vele nagyon sokat és menjetek el ide-oda együtt, akkor minden menni fog magától:)
2014. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolóval egyetértek....Ha más fiúkkal lát és féltékeny lesz, akkor eljön az igazság pillanata és ha tényleg nagyon szeret, akkor otthagyja a jelenlegi barátnőjét és téged választ.....
2014. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh koszonom a valaszokatt :) akkor hatha sikerul feltekenyiteni. Igy is mindig feltekeny mikkor mas fiuval lat ^^.de orulok h vannak itt normalis emberek.
2014. jan. 3. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!